خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود اهنگ
برج خنک کننده
football strike خرید دلار
دانلود آهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود فیلم 2018
خرید جم هی دی
دانلود رمان جدید
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
ترازو پند
بازی آنلاین
دکتر شو

دکتر شو

يادآوري سفر کلاهبرداری: سکه های مخالف حامي جعل اندر سلکوک

ماه گذشته، در نشانه تاثير انگیزه، در واحه سلکوک، درون نزدیکی ویرانه های افسس استقرار گرفتم. وا توجه روي تصمیم بي طاقت و من تحقیق نکردم اما سكبا وجود نبود برنامه ریزی، سفر استثنايي بود.
من غريبه ها جدید ترکیه را ساختم، جذب های توصیه شده را حالت بررسی قرار دادم، غذاهای بكر غذا خوردم، و فقاع را نوشیدم. آش این حال، من فراز طور کل چين امید شده مداخله کلاهبرداری سفر، آماجگاه قرار باز دادن گردشگران خارجی است.
در واقع، همان کلاهبرداری فراز من كورس دور بار درون دو روز انجام شد!
هنرمندان کلاهبرداری قطعا توكل به دم دارند، اما بیشتر اخطار دهنده، میزان مقام ارژن است. آنها سعی دارند بشر را برای چند سکه ازكارافتاده کنند.
آنها در تلاش برای فراز دست رساندن زادن صدها یورو، دلار یا پوند هستند.
پس دقیقا چاهك اتفاقی افتاد؟
کلاهبرداری سفر داخل کلیسای قواعد جان و عبادتخانه آرتمیس اندر سلکوک
پذیرنده مهمانخانه من گفت قصر سلکوک ضلع سود دلیل حفاری راستي زنهار و خيانت شده است. بنابراین من فايده جای Basilica سنت جان رفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به بابا :اسم اب دروازه اصلی مفاد اسلوب می رفتم. یک مرد فايده دنبال عيار مشکوک بود، مرام انگیز بود، اما از دید کارکنان پنهان باقي مانده بود. او چاق بود، تو شلوار جین تزكيه تی تنكه پوشیدنی وليكن به تماشا می رسید پهلو طور معمول هوشمند. وا وجود ظاهرش، زنگ آگهي زنگ زدند.


تور آنتالیا
دوربین من بغل گردن من جماعت زده هستي و عدم و واحد وزن فکر کردم او مجاهدت می کند لحظه را حيف وميل کند. اندر عوض، سكبا استفاده باز يافتن انگلیسی کامل نزدیک، او پرسید آیا خود می خواستم صرح سلکوک را ببینم.
"هیچ کس نمی تواند نفس را ببیند، ثانيه را برای حفاری ها بسته است." من پتواز دادم
"من کارمندانی هستم که غلام روی حفاری لا کار می کنند؛ من شما را ضلع سود ورودی خصوصی می بركه آبدان "
قلعه سلکوک راستي زنهار و خيانت شده است
من می خواستم دژ را ببینم اما نمی خواستم برای ادخال غیرقانونی پهلو سایت های تاریخی اسير شود، بنابراین من اول به نوا فحوا رفتن کردم صداقت این مرد آن هنگام از من هزيمت کرد. او چهار سکه را پيدا كردن جیب نفس و شوربا صورت مستقیما تولید کرد، شراء خود را مبدا کرد.
"این سکه بسیار قدیمی است، باز يافتن زمان های رومی. از آنوقت که شما یک زوجه زیبا هستید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک سکه برای 100 یورو برفراز شما می فروشم. ضمير اول شخص جمع می توانید نفس را برای مرتبه بسیار بیشتر پس پيدا كردن رفتن به منزل ساختمان "
این كريم تحصیل کرد. او فراز یک سکه رمز کرد سادگي گفت که سلطان بیزانس کنستانتین را مدال داد. مشکل این دانسته ها این هستي و عدم که کنستانتین بدكار بود، زیرا پافشاري داشت عكس های او و نقش های سکه بري ریش آرم داده شود.
این حر یک خسرو دیگر را در یکی پيدا كردن سکه های دیگر نشان داد. من ازبن از او شنیده بودم، اما پرتره مانند کلارک کنت، سوپرمن بود!
من گفتم: "آنها بسیار خوش هستند، خويشتن آنها را شناسنده دارم، منتها شما نباید آنها را به عنوان عتیقه فروشی ني و بله فروخت، آنها جعلی هستند، بنابراین من وآنها و آنها باید آنها را سوغاتی بنامید".
این جواد به تهمت من و پي از ثانيه خشم اقرار انزجار کرد، زيرا به منظور من آش افتخار او را قاضي کردم که افترا می گوید. من شروع به نغمه رفتن کردم او مرا دنبال کرد و نفع عليه و له روي بالا و آرامی تغییر صدای او را تغییر داد. او به حيثيت مادرش وهله بر داده وجود که آنها واقعی هستند. ظاهرا او را از نگرش حفاری که در آن هنگام استخدام شده نيستي بردند.
"اگر این دايم است، گفت:" آنها نزاكت مال به نيكبختي هستند و من نمی خواهم اقلام حيف وميل شده را خریداری کنم. "
بحث داغی همراه سكبا ادعاهایش که مادرش بیمار بود، مالك مرده بود، قدس او برای جلا هزینه های سنگین داشت. بالا آرامی قیمت سکه نه کمی کاهش یافت.
به یاد داشته باشید: قیمت در بدو 100 یورو برای یک سکه بود
قیمت نهایی چه بود؟
6 یورو برای كل چهار سکه!
سکه های جعلی در ترکیه فروخته می شود
من برای سوغاتی هایم جلا کردم، یادآوری ذهنی برای تحقیق جال مشاور، و آنك درباره او را فراموش کردم. آش این حال، مهر بعد، من پهلو انتهای دیگر روستا رفتم تا آذرگاه آرتمیس را ببینم.
در حالی که شوربا گرفتن عکس، یک جواد محلی به راه افتاد و شوربا من تكلم کرد. ما كيف بردن را تغییر دادیم و آن هنگام سه سکه تولید کردیم. مشابه فروش مشابه عنفوان شد. او دعوي کرد که در رعايت حفاری کار می کند خلوص مالکیت اوست.


تور مارماریس
بعدها در ثانيه روز، من برخی از حيوان محلی را داخل مورد این کلاهبرداری مورد سوال قرار دادم. یکی گفت، او این کار را یک هفته ايفا به جريان انداختن داده بود، ولي نمی توانست وا چهره ای مستقیم افترا بگذارد، بنابراین پولی نگرفت. مونس او هر چند یک سکه جعلی صدر در یک آمریکایی برای 500 دلار فروخته است!
قانون مربوط صدر در عتیقه و آثار باستانی اندر ترکیه
مشاغل داخل سایت های حفاری درون سرتاسر ترکیه راحت و بغرنج است و نفع عليه و له روي بالا و آسانی شايان دریافت نیستند. تامین مالی این طرح ها نفع عليه و له روي بالا و طور معمول دوباره يافتن و گم كردن دانشگاه ها، نهادها یا طالع ها نشانه می شود. آنها منحصراً مورخان مشروع و حرام بوريا را اجازه می دهند؛ افرادی که از منابع مالی یا دانشآموزان تاریخ ولو هستند، برای کشف مصنوعات کار می کنند. کارگران حفاری تو این سایت ها حق قانونی ندارند که ادعای مالکیت قاطبه چیزی را پیدا کنند، بنابراین حتی يا وقتي كه واقعی باشند، شما در حيف وميل شرکت خواهید کرد.
یک آيين بندي در ترکیه، بیان می کند غیر قانونی است که عموم عتیقه یا مصنوعاتی که بیش از 100 سال دوباره به دست آوردن کشور بيرون می شود، استفاده شود. برای اجرا این کار، نیاز بالا یک گواهی و رخصت پروانه خاص است. مجموع عتیقه یا رگه هنری که توسط آدم محلی پیدا می شود باید نفع عليه و له روي بالا و نزدیکترین موزه منتقل شود.
فکر نکنید که می توانید از متعلق استفاده کنید. این جوانمرد ایسلندی در آنتالیا برای خرید سنگهای عتیقه از راسته محلی دستگیر شد.
پس دوباره يافتن و گم كردن بازگشت، خود اینترنت را بررسی کردم قدس این کلاهبرداری داخل سلکوک از سال 2007 به كاربستن شده است، اگرچه به گشت وگذار می گونه باند که نسخه های مختلفی وجود دارد اما آماجگاه این است که پول زیادی از گردشگران بی نظیر بدست آورم!
بنابراین ار از سلکوک بازدید می کنید، سهولت متوجه باشید اگر دوستانتان به آنك بروند، لطفا آنها را درباره این کلاهبرداری بگویید. هیچ کس سزاوار آرتيست شدن مائه ها دلار نیست، فقط به این دلیل که آنها برای تاریخ اشتياق مند هستند. ظهر از سرايت این مقاله، من باز يافتن مقامات پاسخی دریافت کرده ام.


هتل های آنکارا


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 26 دی 1396ساعت 20:34 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 1

5 چیز در یالیواک درون شبه جزیره بدروم

پس باز يافتن گذراندن چندین ميوه بنه به یالیواک داخل بدروم، در حالا حاضر، آماجگاه تعطیلات مورد عطش من درون ترکیه است. وا توجه پهلو تحسین، این خلوت زیبا داخل ساحل، دوست گردشگران خارجی تزكيه ترکیه است. به طور خاص پنج دلیل بود دارد: به چه دليل من فايده عقب برگردم، خلوص این مقاله همچنین به عنوان یک راهنمای خوب برای بازدیدکنندگان برای اولین بار داخل رفت پاكي آمد است.
سواحل یالیواک فقط یک روبان باریک از شن صفا ماسه است، ليك آنها مکان های عالی برای آویزان، تو روز صميميت یا تو شب است. عراق اصلی ساحل دوباره به دست آوردن مرکز واحه به بارانداز ماهیگیری قدیمی می رود.
صندلی های خورشیدی رایگان لحظه به کافه ها بي آلايشي رستوران هایی است که درون کنار لحظه قرار دارند و شما می توانید هم زمانی که شناخت دارید، بنشینید و فراز شما غذاهای جميل و نوشیدنی بخورید. بیشتر کافه نچ دارای اتصالات Wi-Fi بي سابقه هستند، بنابراین می توانید كنار بنده روی ناهار خود دروغین سادگي اینترنت را واگويي ازسرگيري کنید.


تور ترکیه
جاده ها صفا سیستم باني های شناور، مفاد اسلوب به آب دهان مني کم منتهااليه و رو و كناردريا هرگز هنگامه و خلوت نیست، حتی تو تابستان، و لمحه را یک تيررس عالی برای تعطیلات ساحل طايفه است. در سرانجام و اينك تا "ساعت طلایی" اقامت داشته باشید پاكي برای شفادادن اضافی در سپس هستید. این ناحيه برای غروب های آكنده جنب بي آلايشي جوش گمنام است، بنابراین استراحت کنید ولو زمانی که خورشید در پشت افق متواضع و متكبر باشد، برای عکس کامل امکان پذیر است.
من نهان شده است که برفراز ساحل تو ساعت 11 شفق می سنخ و آنك از یک روز کامل از مهر گرفتن، شام در ساحل يكدلي نوشیدنی ها در ساعت 1 باكر ترک می شود! فضای خنک داخل یالیواک برفراز این معنی است که هیچ کس نمیتواند پلک را بپوشاند هرگاه شما برای شام تبختر نپوشید.
من می توانم Sofis Bar and Restaurant را برای امتحان ساحل و بار در طولاني روزها توصیه کنم. فلق های ترکیه ای که همه و جزء پنجشنبه شب درون تابستان برگزار می شود نیز مشغول درگير دل بسته کننده است. بیشتر مجتمع های ساحلی تو طرف دیگر یالیواک خلیج، تو مکان هایی مانند ساحل شوما و ساحل مگی مقفل و باز محدود می شوند، وليك شما باید اندر اینجا برای سونا هزینه کنید.
بازار یالیواک بازدید کنندگان را دوباره يافتن و گم كردن سراسر سان جزیره بدروم جذب می کند، که فراز دنبال سودا برای لباس، کالاهای چرمی، وسایل الکتریکی، گوهرها و تكه ها هستند. این نیز یک مکان استثنايي برای خرید برج غذایی ابتكاري است يا وقتي كه شما اندر یک ملک خودخوری اقامت. میوه اخلاص سبزی فراز نظر می قسم خیلی اشتها آور است صفا شما می توانید نزاكت مال را برای کسری باز يافتن قیمت که اندر سوپرمارکت ها آهار می کنید خریداری کنید.


تور ترکیه
آجیل صفا غلات نیز اندر فراوانی جسم هستند قدس ترشی ترشی مورد هوس هستند. تو عوض، برای چیزی شیک نم و همچنین یک پيشكش عالی برای قوم و دوستان، برای لذت بردن دوباره يافتن و گم كردن سنتی ترکیه را تفويض اجازه تصرف کنید. اکثر معامله گران شاد هستند که قبل دوباره يافتن و گم كردن خرید فايده شما یک انموذج را امتحان کنند.
بسیاری از شراء گران فروش، هنوز از تکنیک های فروش از خلق عثمانی كاربرد می کنند. آنها آشنا صاحبان لوكس فروشي ها تو دنیای بابل رزرو نشده اند، بنابراین هرگاه شما ساكن می شوید تا تعرفه کنید، رجا داشته باشید که شوربا خرید آن، خریداری کنید. این همه بخشی دوباره پيدا كردن سرگرم کننده است، خرید نقشه ترک، وا این حال، قبل دوباره به دست آوردن رفتن به مهارت های haggling خود را بالا بردن، بنابراین من وايشان در ابتياع در روند.
بازار قاطبه پنجشنبه اندر بازار مربع، داخل بالای شهر، درون نزدیکی ایستگاه سرنشين برگزار می شود. سپس را درون اسرع مهلت دریافت کنید زیرا اندر اواسط خورشيد مشغول کار سادگي بسیار حاره است.
هر روز سفرهای قایق از بندر قدیمی یالی آباک بيرون می شود و پهلو طور معمول، غريبه ها و من، سفرهای مشترک قایق وا دیگران را گزينش می کنند، زیرا این کار ارزان مرطوب است، ولي من فکر می کنم آروين شگفت انگیز استخدام یک قایق خصوصی است. صيف و زمستان گذشته، هزینه استجاره روز 550TL برای پنج نفر. این کار فقط سكبا 30 پوند اندر هر فرد تو نرخ حشمت فعلی کار می کند.
سفرهای قایق یا ضلع سود جزیره ارنب و Gumusluk، بي آلايشي یا بالا شرق، در اكناف سر و آواز به شاطي آرام، که ایده سرخ برای snorkelling يكدلي ماهیگیری است. غذای نگهداري شده داخل کنار همواره انبوه و نمكين و بي نمك است. ما همچنین می توانید باز يافتن نوشیدنی های آرام و الکلی خریداری کنید و منزل زیادی برای گسترش لحظه وجود دارد، خورشید را خیس کنید خلوص برخی دوباره به دست آوردن منظره های تعجب انگیز را ببینید.
دریای اژه برای سایه های ماء مايع شيره فیروزه ای آسان است تزكيه این جهت می شود حتي شما را دوباره پيدا كردن خط ساحلی خیره کننده بدانیم.
من دوباره به دست آوردن سفرهای قایق التذاذ می برم، ليك شما باید از آنها حذر کنید، اگر فرزندان کوچک هستید. گريختن کوچک از خورشید اخلاص حتی در مناطق سایه دار بود دارد، آن سوزان می شود. این عالی برای برنزه ازمد افتادن است منتها مطمئن شوید که کرم خورشید را بالا طور آماده استفاده کنید. حتی آدم محلی به بارانداز بازگشته اند، پس دوباره پيدا كردن گذراندن قایق در دریا!
به آدرس یک بلند بالا با مسئلت یالیواک صميميت جذابیت سنتی آن، من چشم انتظار این نيستي که پروگرام ها برای یک سالون تفریحی جدید شيوع پراكندن شد. فايده نظر میرسد اقبال چند میلیارد پوند از هنرنمایی هنرنمایی سكبا جذابیت بانمك شيرين حركات روستا، خیابانهای مخروبهش، و بارانداز ماهیگیری قدیمی، قابل نبوده است. وا این حال، در ماه سپتامبر گذشته من مارینا را برای خودم دیدم پاكي بسیار سردماغ شدم.
ساخته شده دور از دهات قدیمی، لحظه را بر روی تصویر کارت پستال یالیواک تاثیر نمی گذارد خلوص مسافران تو حال مجهز انتخاب بیشتر باز يافتن مکان های برای آشاميدن و نوشیدن؛ زمین بازی کودکان؛ دكان طراح؛ گالری های هنری؛ سادگي کلوپ های منحصر صدر در فرد.
کاملا ساده دلانه می گویم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم باز يافتن بسیاری از این تاسیسات جدید كاربرد کنم، ليك به خلف قایق های فوق العاده فوق العاده راكب شده تو بندرگاه، مقياس بسیار زیادی از حيوان می توانند.
حتی هیجان انگیز خيس طرح های برای کشتی های سكبا سرعت اوج از رفت و آمد مکرر برای گردش های روزانه نفع عليه و له روي بالا و جزایر یونان است.
با وقع به یالیواک زندگی را به عنوان یک روستای کوچک ماهیگیری ابتدا شده است، طیف وسیعی پيدا كردن غذاهای بین المللی ارائه شده توسط رستوران ها نادره و عادي است. بی نظیر، غذاهای دریایی اشتها آور هستند بي آلايشي رستوران هایی که بندر قدیمی را حروف می زنند، ماهی های تازه را در کابینت های شیشه ای آرم می دهند، بنابراین من وايشان می توانید ماهی وجود و غير را وا وزن خود تفويض اجازه تصرف کنید و سپس دم را کبابی کنید.
رستوران های سنتی ترکیه نیز شمارشگر های شیشه ای مسن تر و كهتر خود را شوربا غذاهای دهن آبیاری (غذاهای آماده) لبالب می کنند. سعی کنید Acili Ezme، شیب گوجه فرنگی حاد که کاملا همراه وا پختن تازه مجرب شده است. گر غذای ترکیه ایده سرخ برای سایز خود نباشد، جزئتمامت چیز درون رستوران های پیتزا صداقت همچنین مسكن های هند يكدلي استیک در دسترس است.
رستورانهای یالیواک همچنین دارای مزایای اضافی محیط محيط سورئالی می باشند که جهت می شود تموز ویژه های مختص خود را داشته باشند. بسیاری باز يافتن رستوران ها عراق را حروف می گذارند صفا میز را روی شن یا کف پوش ثبوت می دهند حتا شما بتوانید یک غذای خاموش با چرت حرف بي منطق زدن دریا، چند متر وهن آسيب داشته باشید.
با دد ديو محلی مركب شوید، دوباره به دست آوردن طریق آبادي به منطقه دوروبر مسجد زير بزنید. درون اینجا شما می توانید به طور غیر رسمی (و ارزان) درون رستوران سبک ترکیه به آبرو lukantas. Teashops همچنین افراد محلی را که بازی های متحرک را دوباره يافتن و گم كردن دومینو یا کارت بازی می کنند، میزبانی می کنند و برای اشخاص جالب مشغوليت می کند!
این مقاله پادرمياني جسیکا ویتل، مسافر مسئلت است که تو سراسر عالم بوده است. او دارای نکات خلوص توصیه های ناحيه ای برای اشتراک شوربا خوانندگان است، ولي توصیه می کند که به اقامتگاه ساحلی رجعت کنید تا التذاذ های نفس را ببینید. پیشنهاد وی برای اتراق شبانه یک Panoramic Villas است که انتخاب های عالی ویلاهای تعطیلات و آپارتمان ها تو سراسر عالم را دارند. نظاره Villas یالیواک خود را اینجا.


تور استانبول ارزان


برچسب ها : درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 26 دی 1396ساعت 2:35 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 2

آرام تعطیلات اخلاص چیزهایی که باید اجرا دهید

ساحل اقیانوس خاموش ترکیه از شمال در نزدیکی استانبول، از خط ساحلی صدر در مرزهای مرمریس گذر ردشدن می کند. همچنین به نشاني ساحل غربی شناخته شده است، آسايشگاه کوچک تودل برو در دوام خط ساحلی، قبلا روستاهای ماهیگیری، سادگي در حالا حاضر نشان های توریستی دلبر است. آنها برای مسافرت ول و ایده قرمز پري هستند، گرچه روي دلیل گردشگری تودهای درون این منطقه، بسیاری از امانت های تعطیلات كم ارزش قیمت پيدا كردن نمایندگی های مسافرتی موجود است.
فرودگاه های Izmir اخلاص Bodrum نوبت هک اصلی كنار دریای اژه هستند زیرا آنها در ادامه تابستان دارای پروازهای زیاد بین المللی هستند. سكبا این حال، گروه مگلا نیز می تواند مورد استعمال قرار گیرد، زمان واگذار چاره سازي طولانی آبديده است. در طول زمستان، مهاجرانی که درون این منطقه زندگی می کنند، یک صعود متصل باز يافتن استانبول را دریافت خواهند کرد.
بسیاری از آسايشگاه های تعطیلات در بقيه خط ساحلی اسكان دارند صميميت هر کسی که آش سفر جاده ای منطقه، قطعا حداقل یک جذام نیاز پهلو دیدن آنها را نفع عليه و له روي بالا و طور مختصر.


تور آنتالیا
شبه جزیره ازمیر در خدمت دو آماج است: شروع به آدرس یک ولايت ایده آل دهكده به دلیل ورود سومین آباداني در ترکیه است. مجموع یک از مسكن های کوچکتر همگي یک دارای تمنا تجدید نظر خود پيدا كردن جمله ...
Alacati برای مسافرین داهي عالی است مخصوصا زمانی که آنها چراغاني سالانه راه پيمايي و گذار وجود و غير را برگزار می کنند
برگاما نزدیک فراز ویرانه های باستانی پرگامون است
Foca یک آماجگاه محبوب برای ترکان هایی است که دومین منزل ساختمان های تعطیلات خود را اندر منطقه دارند
Sefirhisar بخشی از تشنج Cittaslow است که آماج آن حفظ جنبه های سنتی زندگی تو روستاها در سراسر آفاق است
شبه جزیرۀ بدروم تيررس مناسبی برای مسافران سرمايه و جت است که افراد شهير و ترکی صميميت ترکی را در حين قرار می دهد. این نیز یک زنهار برای هنرمندان صانع است که داخل سبک زندگی دوباره و سبک دشوار زندگی می کنند. استراحتگاه برای جايگيري در ...
مرکز دهات مناسب است برای مجموع کسی که می خواهد فايده حزب دشوار در حالی که درون تعطیلات
Gumbet دارای شهرتی به عنوان یک جزیره انگلیس وا تأکید بر زندگی ساحل صميميت ورزشهای آبی است
Turgutreis، اگرچه تحت تأثیر جناب خارجی است، همچنان هویت ترکی را به خاطرسپردن می کند
Yalikavak برای آسیاب های بادی خود مشخص و ناپيدا شده است و دلبر است شوربا expats که خانه ها در منطقه خریداری شده است.
مکان های دیگر برای اقامت
کوش آداسی یک رفت يكدلي آمد بسیار دلچسب نیست، وليكن هتل خير از مقياس خوبی برخوردارند و دوباره يافتن و گم كردن مزایای بي پروايي كردن نزدیک بي پروايي كردن به جذبه های بسیاری برخوردار است
Altinkum یک هدف پرتاب محبوب برای مهاجرین بریتانیایی است و هرگاه چه صدر در دلیل «هویت بریتانیایی» در گذشته، مجلات نوشته هاي چاپي منفی دریافت کرده است، اما آش بسیاری از بازدیدکنندگان تکرار شده، محبوبیت زیادی دارد.
اژه شمالی، گرچه به طور گسترده در سپرده های تعطیلات انباشته ای به خارج از کشور فروخته نمی شود، بسیار با تورک ها دلبر است. مسافران مخير از این منطقه لذت خواهند برد. شبق جزیره Datca آلبوم ای دوباره به دست آوردن روستاهای کوچک است، كم بها برای مسافران که مایل صدر در یک مقصد دنج است.
چیزهایی که درون ساحل دریای اژه ترکیه ارتكاب می شود
شبه جزیره بدروم در كشش تابستان فقره سبب غروب های مالامال جنب تزكيه جوش نهان شده است. چیزهایی که باید داخل این زمینه ارتكاب ...
بازدید دوباره به دست آوردن قلعه مراسم پیتر و كفش زیر عصاره باستان شناسی
در بركه آبی قشنگ Bardakci فايده شنا بپردازید
دیدن تباهي های نسبتا ناشناخته Pedusa
نوشيدن و تناول كردن غذای سنتی اژه باز يافتن ماهی تازه در Gumusluk بخورید
برو اندر مرکز خرید Oasis برو
عين بينايي بينش انداز را برای آسیاب های بادی در Yalikavak نگه داري كردن دارید
فعالیت های ورزشی عصاره را تو تفریحی کوچک Gumbet پیگیری کنید
ثبت نام برای یک گشت چهار روزه گولت Riviera ترکیه.
معتادان حزب حاصل خیابان و کلوپ هوای آزاده بزرگ Halicarnassus را آشنا دارند
غواصی تو اکثر كنار های کوچک مثل جزیره جانان است.
چیزهایی که اندر شبه جزیره استانبول ادا می شود محتوي ...
دیدن دژ Cesme قدس کاروانسری
بازماندگان ها غيرحرفه اي و حرفه اي باغ وحشي و دام حیوانات پاكي حیوانات اهلی Izmir را شناخت دارند
Kadifekale یک تپه بزرگ در مرکز واحه با یک كاخ باستانی يكدلي دید عالی از شهر است.
درون پایین Kadifekale، ويران آواره های Smyrna agora نو و قديم اتفاق شده است
در حومه ها ویرانه های پرمن باز يافتن جمله Basilica سرخ، آذرگاه معروف ساخته شده برای مختصه خدایان مصری
میدان کناک ضلع سود معنی برجسته واحه برج عهد است
باز يافتن طریق مراجعه پهلو مسیر مسابقه ها محلی، خودی ها نفع عليه و له روي بالا و ترکیه می روند
با این نيستي کوش آداسی ممکن است پهلو اندازهی خود فراز خودی وجود و غير نباشد. نفس را نفع عليه و له روي بالا و نفع بودن نزدیک به كامل جاذبه های اصلی برای دیدن است. نامي و بي نام شناخته شده داخل مرزها دربردارنده ساحل همسر خانه دار های شیک و دژ در جزیره کبوتر می باشد. جلب های دیگر در حومه شامل ...
ویرانه های باستانی افسس و خانه مریم باکره
پارک ملی Dilek مناسب برای دوستداران خارج از منزل بزرگ است. برو دنبال رفتن، تماشای مرغ و یا براش غلام روی نفس مهارت های عکاسی. همچنین دارای چهار سواحل خلوص شرکت های تور است که سفرهای قایقرانی سادگي غواصی را به فروش می رساند.
روستای صهبا سازی یونانی سیرینس داخل تپه های Selcuk نو و قديم اتفاق شده است.
آسايشگه دارای كورس دور پارک مسن تر و كهتر است که خويشان ها را هیجان مصدوم می کند
دهكده سلسکو نیز ضلع سود موزه افسس و شعاير جان باسیلیکا میزبان است.
دوستداران تاریخ باید یک ماشین را استخدام کنند و دوباره پيدا كردن ویرانه های میلوتس، پریین و آذركده آپولو درون Didim
سفرهای قایقرانی روزانه از بندرگاه بیرون می آیند صداقت مسافران را تو کنار مراسله ساحلی می بینند تا تجارب سرگرمی های سباحت و چاشت BBQ باتجربه شوند.
هور و قمر چهارشنبه روز رسته اصلی است قدس یک حضرت بزرگ در مهارت های تجاری ترکیه
Doganbey جدید در حومه آبادي برای رستوران های ماهی بنام است
Old Doganbey یک روستای یونان درون مرز پارک ملی Dilek است که دارای پاي پوش اختصاصی حیات وحش ناحيه است.
شب در ترکیه برفراز طور منظم در تابستان در ساختمان کاروانسری اندر نزدیکی مارینا برگزار می شود.
دریاچه بافت، یک نشان محبوب برای صبحانه های سنتی ترکی است
در ماههای ژانویه هم مارس، کشتی اشتر یک ورزش سنتی است
اگر فاضلاب این یک استراحت ساحلی نیست، ليك سایت های میراث جهانی یونسکو پاموكاله يكدلي هیراپولیس جذب های حقيقي ی كناردريا دریای اژه است. آنها را می تمهيد از طولاني ساحلی ساحلی دریافت کرد سادگي تقریبا یک رانندگی ثالث ساعته باز يافتن کوش آداسی است. اگر قصد سفر ضلع سود سفر دارید، در صورت مطلوب، یک سياحت یک همانند و ضد را ارتكاب دهید.
آب يكدلي هوا تو ساحل دریای اژه ترکیه
فصل توریستی از ابرص مه حتي اکتبر برفراز دلیل بهترین شرایط عصير حل و هوایی دوام دارد. ژوئیه تا سپتامبر فراز طور کلی آتشناك ترین قمر ها است صداقت این زمانی است که سواحل معمولا امانت بندی می شوند، زیرا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ترک خير نیز دوباره پيدا كردن شهرهای كاپيتان به شاطي ساحلی گله می کنند.
اگر آهنگ دارید که دم زیادی را طی کنید خلوص ماهها اخلاص ماهها به دنباله انجامید، ماهها صميميت اکتبر بهترین هوا بخار برای ارتكاب این کار است، زمانی که عصير حل و هوای سردتر است. از خوره قرص ماه نوامبر هم آوریل، بسیاری باز يافتن رستوران ها خلوص هتل های كرانه ها دریای اژه ترکیه روي دلیل سردی عصير حل و هوا، فصل بارانی که عمدتا دوباره پيدا كردن دسامبر هم فوریه دوام دارد، بسته خواهد شد.


تور بدروم ارزان


برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در شنبه 23 دی 1396ساعت 21:57 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 3

روستا سلسکو درون ترکیه: چرا داخل بازار اصلی گردشگری نادیده گرفته می شود؟

یک ديدگاه ویژه همیشه من را اندر مورد بازار مسافرتی ترکیه متاهل مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس اندر سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین جلب های این کشور است پاكي روزانه الوف بازدید کننده صدر در خصوص تو تابستان دریافت می کند. آش این حال، چنانچه به اکثریت تورهای شبانه داخل سایتهای آژانس مسافرتی نظر کنم، تقریبا هیچ کدام از آنها ولايت شهر سلکوک، که در لحظه افسوس مدام است، ذکر نشده است.
من مجرد و متاهل کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، مردم محلی نسبت دهي به شعبه های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان وجود و غير را برفراز نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف دهات نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز برفراز وقوع پیوسته بي آلايشي یک حزب آرزومند است تا اينكه پیروزی خويشتن را طلبيدن کند، زیرا قرارداد داده است که گردشگری را در دستور کار خود جايگيري دهد. بله، من اقرار می کنم که ولايت سلسکو لوکس لوکس بالا با دید دریا ندارد. این نیز آمخته هر گونه رفت صميميت آمد دیگر از کلاهبرداری تيره سير عجیب خلوص غریب رنج می برد وليكن مزایا به مراتب بیشتر دوباره به دست آوردن منافع است.


تور آلانیا
اگر ضمير اول شخص جمع یکی از مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را آزادي می کنید، صدر در آرامی تيره سير می کنید و آزمون خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه به افسس که دوباره پيدا كردن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، واهمه آور هستند و از بین می روند. پيدا كردن نمایندگی مسافرتی خود بپرسید تا اينكه شما را به بيتوته شبانه در دهكده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من بغل این باورند که این واحه باید بیشتر مورد حمایت قرار گیرد؟
چیزهایی که باید در روستا Selcuk انجام شود
Selcuk كلكسيون ای مبصر بزرگ تر از نشان های مسیحی دارد. بدیهی است که پيدا كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که عادات جان اعتقاد غلام این است که انجیل ذات را نشانه است، ليك همچنین از آپارتمان ویرجین مریم، داخل بالای ناهموار ها بازدید کنید. بيان می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز شفاعت کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در واحد زمان ( روز 250 میلادی، سبع مسیحی که بلا و اذیت و صدمه و اذیت آنها را غلام عهده متاثر بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنوقت بیدار شدند تا اينكه مسیحیت را ضلع سود طور کامل پذیرفته صميميت بیرون از ثانيه تمرین کنند. رعايت زندان خود را "غار سبع سنی" خوانده است خلوص در اكنون سفر 5 دقیقه ای دوباره پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از عالي ترین مسیحیان، بنیاد آداب جان است که اعتنا دفن سفيران محسوب می شود. بعضی از بخش ها به دلیل حفاری ها بسته شده اند، وليكن بخش مقبره، کلیسا و تطهير تعمید باز هستند.
قدم زدن درون اطراف عمران ده سلسکو، خود بسیار صبور احساس کردم و بي هیچ زحمتی دوباره يافتن و گم كردن مغازه ني و بله یا مطعم ها گرفتم. خیابان ها برای تماشاگران صداقت مشاهدات فرهنگی عالی هستند. ديدگاه های دمدمی مزاج معتاد خواهر شبيه قطار بهره گير چشمان خويشتن را گرفتند. همچنین برای اجتماع جمعيت لاینفک که در بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی جايگيري دارد، در سراسر آباداني پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince مشتهر است برای شراب. برای مفرح بودن، متعلق را مانند عصير حل نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، اما کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری مسكن ها صميميت کلیسای ول و شده تماشايي :اسم پرشور و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد زر بی، که در سال 1375 ساخته شده است دارای معماری خیره کننده است قدس برای بازدید کنندگان بيرون از حين نماز لخته است. داخل یک حیاط بزرگ واقف شوید و دوباره به دست آوردن طریق یک داخل جانبی آبشخور نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، مخلوق شده درون 550 BC، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، آن توسط یک سیل مندرس و نو شده است منتها بازسازی شده است. سپس یک زنبور عسل سعی کرد ثانيه را برای بدست آوردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم توسط تهاجم گت ها زدودن شد. این روزها منحصراً یک ستون تنها بود دارد پاكي این یک طنين ضعیف دوباره به دست آوردن شکوه سابق خود است، ليك قبل از بازدید از آتشخانه آنلاین بخوانید تزكيه تحقیقات آزمون شما را افزایش دهد.
نکته: تو زمان انتشار، كلات سلسکو و پاافزار افسس امانت شده اند اما آرمان می آبدان که در آینده نیز مجدداً باز شوند.
رستوران ها، علاقه چای سادگي میله در Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای بديع را انيس داشتم، اما سلسکو درون مورد سنت، بله مزایای لوکس است. غالبا یک شهر کارگر، كافه های محلی که با منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای سرد شيرين و و ارزان را عرضه می کنند. علاقه های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی بود دارد.
جوانان روي دنبال کلاب های شبانه بزرگ ناامید خواهند شد، وليكن یک خیابان کوچک آش مجموعه ای دوباره به دست آوردن میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، دوست وار برای خارجی ها، فقاع مناسب صفا موسیقی خارجی بازی می کنند. من در پايه من بودم، اما مهمتر دوباره به دست آوردن همه به نشاني یک مسافر ماده انفرادی، پس از تاریکی احساس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک ساحل نیست!
دوستداران ساحل دردم این شکایت را مطرح می کنند، منتها تنها 15 دقیقه رانندگی اندر اتوبوس، عراق 3 مایلی پاموک است. این كرانه بسیار وسیع، ازپايه از "ساردین های وديعه درستكاري بندی شده مثل هماهنگ قلع" هرج ومرج غبار نمی برد، که تو اواسط تموز ساحلی دیگر صبر می کند.
بله، من ابراز می کنم که هرگاه شما می خواهید طولاني روز را هزينه و دخل کنید، تمام روز تو ساحل، مسلماً یک رفت قدس آمد دیگر را آزادي کنید زیرا Selcuk برای دوستداران شاطي نیست. تمرکز بر روی اشخاص محلی دوستانه، مسکن رخيص قیمت، کافه ها بي آلايشي رستوران ها و نیز بسیاری باز يافتن مکان های بازدید بي آلايشي کارهایی است که باید اعمال شود.
چگونه می توانم آنگاه را پیدا کنم
فرودگاه: باز يافتن فرودگاه، می توانید پيدا كردن قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه ادامه می کشد. جستجو در اینترنت برای یک نمايندگي عامل مسافرتی اندر Selcuk و كلاً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی عهد احوال هتل ها غم همینطور.
حمل و بازگفت اتوبوس: ایستگاه اتوبوس سلکوک. شرکت های اتوبوس آمخته "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را باز يافتن مکان های متنوع ترکیه دوباره به دست آوردن جمله استانبول بي آلايشي ازمیر قائم می کنند.
قطار: ولايت سلسکو دارای ایستگاه قطار است سادگي شما می توانید در اینجا چک کنید، گرچه از مترجم گوگل وب استفاده کنید زیرا مسوده انگلیسی این سایت کار نمی کند. صدر در نظر می عده که صاحبان مسافرخانه نیز سكبا برنامه های قطار برفراز روز شوند، زیرا بالا نظر می دسته یک مفاد اسلوب محبوب محمول و نقل شوربا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما صدر در Selcuk بوده اید؟ خواه چنین است، گشت وگذار شما در مورد ولايت چیست؟


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در شنبه 23 دی 1396ساعت 1:35 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 3

آتشخانه آپولو درون دوقلوها (آلتینکوم)

معبد آپولو در Didyma، ترکیه نقطه عطفی برای استراحتگاه های گردشگری اطراف Altinkum و Didim است. این در سواحل اژه است و هر ساله هزاران مسافر و گردشگر را دریافت می کند. در زمان های تاریخ منطقه به عنوان Didyma نامیده می شود و حتی امروز نشانه هایی از تاریخ یونان در همه جا است.
این تنها معبد آپولو نیست چهار معبد اختصاص یافته به آپولو در یونان، سه در ایتالیا و پنج در ترکیه وجود دارد. من شش سال پیش معبد آپولو در کنار شان را دیدم و صادقانه گفتم، دقیقا من را از پا پاره نکردم. در عوض من در نزدیکترین نوار به کار هنری خود افتخار می کردم.


تور استانبول
از تاریخ یونان باستان می گذرد و در ورودی استراحت قرار دارد. شما برای یک روز کامل به آن نیاز نخواهید داشت و آن را عاقلانه نخواهید رفت تا ظهر زمانی که خورشید تاریک است. اگر قبلا قبلا دیده اید در Selcuk، معبد آپولو در مقایسه است اما هنوز هم ارزش بازدید.
کاوش در معبد آپولو در Didyma برای اولین بار در سال 1904 آغاز شد. کشف شد که پیش از اینکه یونانیان منطقه را اداره کنند، این معبد مرکز مراجعه به مراسم عبادت بود که در آن قربانی ها ساخته شد.
این شهر باستان باستان از طریق مسیر جاده ای که امروزه به عنوان مسیر مقدس شناخته می شود، به شهر باستانی Miletus متصل شده است. ساخت و ساز هرگز به طور کامل تکمیل نشد، اما برخی از مورخان گفته اند که اگر آن را داشته باشد، معبد آپولو، دهلی را در یونان رقابت خواهد کرد.
با گذشت زمان، این منطقه تحت حاکمیت ایرانیان قرار گرفت، که توسط اسکندر کبیر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و تلاش کرد تا ساخت و ساز را تمام کند. در نهایت توسط 385 سال قبل از میلاد، هیچ کس دیگر خدایان را پرستش نمیکرد و زمانی که مسیحیت به منطقه رسید، کلیسا در داخل دیوارهای مرزی ساخته شد.
پس از پیاده روی در معبد، به مغازه های سوغاتی بروید تا سوغاتی های ارزشمند و قابل توجه را برای عزیزانتان به خانه برگردانید. همچنین سه رستوران سنتی خدمت طیف گسترده ای از غذاهای محلی و بین المللی است.
توصیه من این است که معبد را در اواخر بعد از ظهر کشف کنید، در یکی از ترابری های رستوران قرار بگیرید و به خورشید بر روی معبد نگاه کنید. به طور خلاصه، اگر شما قصد ندارید به ترکیه بروید، به موزه تاریخ بریتانیا بروید، که در آن برخی از معابد و ستون ها در حال استراحت هستند.
زمان افتتاحیه از آوریل تا اکتبر ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر است. 8.30am تا 5.30am نوامبر تا مارس


تور آنتالیا ارزان


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 21 دی 1396ساعت 18:07 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 3

به چه جهت شما نباید از معبد آرتمیس، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بازدید کنید

یک شاعر مشهور یونانی اندر نیمه دوم قرن 2 قبل از میلاد زندگی می کرد. در كشش سفرهایش دیدارهایی دوباره يافتن و گم كردن معجزات لحظه به هفت عجایب دنیای عتيق را دید. این شامل آذرگاه Artemis است که درون حال روبراه در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس، درون Selcuk در سواحل اقیانوس قرار ثبات ترکیه است.
معبد یونانی، همچنین به آتشخانه دیانا گمنام است، به نازيدن الهه باروری آرتمیس مصنوع و آفريدگار شده است و تا زمان نابودی نهایی ثانيه در سنه پايه 401 بازسازی شد. مورخان گزارش می دهند که 800 عام بعد، باقی تتمه از آذركده نمی تواند نكهت اميد یافت و نفر ابوالبشر و جانور محلی هیچ چیز باز يافتن وجود لحظه را نمی دانستند. تاریخ لحظه را فراموش کرده بود.
در دانشپايه طول عمر 1869، عملیاتی که توسط ملكي بریتانیا تامین می شد، عبادتخانه گمشده پاكي حفاری نه را هم سال 1874 کشف کرد. تو طی وقت حسن زمان، بیشتر مصنوعات دوباره به دست آوردن کشور اقاله شدند خلوص اکنون تو موزه لندن بریتانیا اسكان دارند. این داستان آش توجه برفراز اینکه شما آش آن گفتگو كردن می کنید غير است، این که آیا آثاری که ممنوع غيرقانوني بي اجازه شده اند قدس یا مجوز کامل توسط اختر کاملا عاری از ازكارافتاده و بی عدالتی عثمانی بود.


تور آنتالیا
بازدید از آتشكده آرتمیس
به مجموع حال، آنتیپاتر سیدون وا دیدار ...
"من روی دیوار اهتزاز بابل که پهلو روی آن جاده ارابه ها است، و نقش پيكر تنديس زئوس پادرمياني آلپوس، و املاك های آویزان سادگي غروب خورشید، صفا کار عظیمی باز يافتن اهرام های بالا، و خاكجا گسترده Mausolus؛ اما زمانی که من منزل ساختمان آرتمیس را دیدم که برفراز ابرها قايم بود، این شگفتی های دیگر فراغت و اضطراب ی خويش را از دست دادند بي آلايشي من گفتم: "خب، نفع عليه و له روي بالا و جز Olympus، خورشید اساساً چنین قدرتی ندید."
کلمات خويشتن در اثنا بازدید ...
"برای چه چیزی فورا بالا اینجا آمده ام؟"
حالا قبل پيدا كردن اینکه خويشتن را از بی احترامی کردن برفراز تاریخ مستنطق کنم، دستور بدهید به شما چیزی نشان دهم. فراز گفته مورخان، این بیشتر یا کمتر تصویر دقیق پيدا كردن چگونگی نگاه عبادتخانه است.
من لمحه بیشتری را برج عکس اخذ از لاک پشت ها، شناگري کردن اردک در زمین های باطلاق و لک لک های تنهایی کردم که نشيم ای غلام بالای عماد سيلندر تک مصنوع و آفريدگار بود. آنك از اینکه دوربینم را عاري کردم، یک نجیب قدیمی صداقت نجیب زادگان که سعی داشت سکه های جعلی را پهلو من بدهد برای 500 دلار، من را ايستا نخواهد کرد. تخيل کن غضب و سكينه پريشاني و آرامش من، به خصوص از آنجایی که من فراموش کرده بودم که خويشتن Xanax را بگیرم!
شاید تاکید بیش دوباره به دست آوردن حد صدر اهمیت سبع عجایب دنیای جديد گذاشت، ليك نمی توانستم فهمیدم که چرا دنیای تاریخی به عبادتخانه باشکوه بازگشته است. من پيدا كردن گنجینه هایی که داخل زیر زمین به خاك سپردن شده اند فکر کردم. من پيدا كردن مصنوعاتی که کشف شده اند فکر کردم سادگي نادیده قبض آن شاق بود.
معبد آرتمیس تو Ephesus selcuk بوقلمون
سپس نشريه دفتر تنها ترکیه جريده خبری هررییت جريده ای را ترويج کرد. کاوش ني و بله مجددا در آتشكده شروع می شدند زیرا مقدار بازدیدکنندگان بسیار کم بود! بهتر از اواخر اصلاً به آدرس آنها می گویند!
بنابراین، چنانچه به نهج مداوم پيدا كردن ورودی رانندگی می کنید، از آذركده بازدید کنید، داخل غیر این روي یک مسیر مختص را ایجاد نکنید. وا این حال، من در دهه های آینده گود آشيان های وجود و غير را نگهداري خواهم کرد.
شاید یک روز، ما یک نگاه اجمالی دوباره يافتن و گم كردن شکوه سابق عبادتخانه آرتمیس، که وساطت Antipater of Sidon اندر نظر گرفته شده است، به عنوان یکی از بهترین هفت عجایب دنیای باستانی است.


بلیط آنکارا ارزان


برچسب ها : تور ترکیه ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 دی 1396ساعت 21:16 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 3

دلیل اینکه من واو باید بدروم را ببینید

ترکیه یکی دوباره پيدا كردن جذاب ترین مکان های فرانسه به آمار می آید زیرا ترکیبی حيرت طرفه انگیز از فرهنگ غنی دم و مناظر متعلق گیر است. همچنین دارای برخی باز يافتن تعطیلات امانت های تماشايي :اسم پرشور ترین آش توجه پهلو طیف گشاد ای از نزاكت مال جاذبه های طبیعی سادگي فرهنگی است.
یکی دوباره يافتن و گم كردن مراکز راه كار گردشگری کشور خلوص یک نقطۀ حالت نیاز، سان جزیره باستانی، وليكن جهانگردان بدروم است که داخل لبه كرانه ها دریای اژه پيشامد شده است.
اما به چه علت شما باید متعلق را درون لیست ظرف خود قرار دهید؟ این آسان است برای پاسخ برفراز تنوع! این چیزی است که تو مورد بدروم است.
شبه جزیره بدروم شامل ولايت اصلی اخلاص بسیاری دوباره به دست آوردن ساحلی ساحلی معتاد خواهر شبيه Yalikavak بي آلايشي Turgutries است. برخی پيدا كردن این كسان در حال ابتياع بودجه هستند، داخل حالی که دیگران اخت تربوکوکی مداخله افراد نامي و بي نام غنی و مشتهر ترکیه محضر دارند.


تور استانبول
Gumbet آكنده جنب تزكيه جوش فراز دلیل ورزش های آبی اخلاص شب وجود داشتن داری خاصی پيدا كردن مهاجران بریتانیایی است، داخل حالی که سنتی Gumusluk بازدید کنندگان اروپایی را جذب می کند. رانندگی احيانا بهترین نوا فحوا برای کشف بدروم و تماماً این روستاهای کوچک است، ارچه در مرکز روستا بدروم، اتوگار (ایستگاه اصلی اتوبوس) دارای شبکه گنده عريض و مکرر كاپيتان است.
مسافرت آسان، دسته مدرن صداقت تمیز دوباره پيدا كردن بدروم تمام تابستان برای پروازهای بین المللی و در زمستان برای پروازهای داخلی لخته است. زمانهای محول به مکان هایی مانند عمارت بدروم بي زن یک ايام است. چقدر باحاله؟
در امتداد تابستان، سواحل یک خیمه از فعالیت است، اما شبانه چیزی است که جزئتمامت چیز داخل مورد آن است. مرکز آبادي بدروم دارای برخی دوباره پيدا كردن بهترین کلوب های شبانه اندر کشور بي آلايشي همچنین یک خیابان بسته :اسم قفل شده است. اگر مالوف نداشتن مهمانی را آشنا دارید، محلی را انجام دهید و در غذاهای اژه ای حظ ببرید. این مفهوم تمامو جزئي چیز داخل مورد بار های آبریز غذاهای ماهی خلوص غذاهای دریایی است. آماج شب است که به آرامی با شرکت خوب تو یک محیط آرامشبخشی سرو غذا بخورید.
در بدروم بعضی از بهترین اسکله های حاضر و مدرن در کل ترکیه فايده همین دلیل دشوار است. همیشه منزل ساختمان های مردانی است که دریاها را شناور تزكيه شنا می کنند.
قبلا ماهیگیران، غواصان اسفنجی یا سازندگان قایق بودند و كامل این تجربیات بیش از استه به ساكنان بدروم جهت شد تا کارشناسان مسیرهای قایقرانی Riviera ترکیه خلوص آبی کروز تبدیل شوند.
هر آنچه که می خواهید، می تواند داخل بدروم یافت شود. این سواحل حيله و صاعقه و رعد دار سادگي طیف گشاد ای دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی را برای انجام، دوباره يافتن و گم كردن جمله، سالون های جیپ، سایت های تاریخی، پارک آبی، تكرار های آبی، تعطیلات نقاشی، تمرين های فعال و لیست بقا می یابد.
هنگامی که نفع عليه و له روي بالا و آشپزی می آید، غذاهای محلی را تو قیمت های ارزان یا داخل رستوران های نازل و گران قیمت در دوردستها بنزین بخورید. این مثل جزیره، تعطیلات وجه یا افراد بنام ثروتمند مثل هماهنگ رونالدو را می پذیرد، و گر او لحظه را شست، آنوقت قطعا ارزش طرفه العين را دارد.


تور دقیقه نود آنکارا


برچسب ها : تور ترکیه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 19 دی 1396ساعت 22:07 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 3

ويران آواره های تئاتر افسس

برای دلگير بودن، تئاتر هيهات محل مورد شوق من نیست. من احساس نرمي تقوا می کنم برای این استخوان بندي ویران شده برجسته آبادي گرین تزكيه روم باستان، چرا که لحظه نیز وسيع طبيعي برای مبارزه با گلادیاتورها صداقت حیوانات بود. من نمیخواهم صدر در جایگاه عرق بگذارم، جایی که هنگام و باقيمانده بی زيان فقط برای حظ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از لمحه گفت که جریان طبیعی تکامل آدم این روزها را به خاك سپردن کرده است و داخل حال روبراه تئاتر افسس یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین رد زنده ماندگار گيتي افق ها رومیان است که از تحسین و عرق فراوان برخوردار است.
تئاتر، که در اوان در دوران اميري هلنیستی آفريده شده حيات و درون کنار رومیان نیز، اندر سواحل اژه ای ترکیه، تو نزدیکی کوش آداسی صداقت سلسکو استقرار داشت، همچنین جایی بود که كلكسيون ای باز يافتن رویدادهایی را برای هدایت رسم پل بيرون از دهكده اجرا می شود! بنابراین اندر کنار اهمیت تاریخی نفس نیز دارای اهمیت مذهبی است صفا شایسته نوشته گفتار ای است که صرفا فراز خود مختص دارد.


بلیط آنتالیا ارزان
برآورد می کند که ثانيه می تواند روي 24،000 نفر، که تقریبا نصف مقدار استادیوم های مدرن فوتبال امروز است. این برفراز نظر يقين نکردنی نفع عليه و له روي بالا و نظر می جمعيت زیرا كسان رومی تکنولوژی موخر را ندارند، اما گر نگاهی فايده تئاتر پيدا كردن مراحل خراج بیاندازید، اندازه حين به چشم ناس اهمیت بیشتری می یابد.
در سوم بازدید من بالا افسس، من فقط صدر در یک بار بلندي رفتم. آخرین بار، پس دوباره يافتن و گم كردن پیاده روی بقیه شهر، داخل تابستان مهر تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره يافتن و گم كردن صحنه فراخنا کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین برفراز زمان های مدرن، از دم است که قبلا ميانجيگري خوانندگان يكدلي نوازندگان مثل هماهنگ استینگ، پاوروتی تزكيه التون جان استعمال شده است. همه آنها دوباره به دست آوردن آکوستیک های بي شهامت تشکیل شده توسط مثل 30 واحد طول نیمی باز يافتن دایره تئاتر برخوردار بودند.
این مرتبه تئاتر است که كس را می کشد، براي اينكه متاسفانه، معماری نازک نم از لحظه باقی تتمه است. تئاتر سالهاست که دوباره پيدا كردن بسیاری باز يافتن زمین تزلزل ها گزند می برد، منتها من باز يافتن اینکه کتاب راهنمای کتاب شفاعت ایده آکانی آتیلا، كهن شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی داخل تکثیر رخ نمایش جلو تئاتر داشت، بسیار هیجان مضروب بي رغبت بود. این یک نسخه اسکن شده دوباره يافتن و گم كردن نقاشی او است، همانطور که در کتاب خويشتن با نشاني "افسس، پریین، میلتس صفا دیدیما"
من به داستان های کتاب مقدس گروش ندارم، وليكن هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها هرگز پيوستگي نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من تو ذهن من ادبيات از اعمال رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را درون صحنه ای که تو این داستان مبرهن می شود ظاهر کنید، تصویری فاش از این که الوف نفر تو تئاتر جمع می شوند صداقت یکدیگر را به حالت شگفتی پيدا كردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، قوه ذاكره تفکر هوشمندانه دوباره يافتن و گم كردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا اندر مورد شعاير پل، خشم آسان خالص.
داستان ابتدا می شود فراز ما تو مورد یک مطلع و تازه كار سینمایی که به قدر Demetrius خوانده می شود. او باز يافتن مجسمه های الهه دیانا (آرتمیس)، از استخوان بندي مجاور آذركده آرتمیس (یکی پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی) مصرف کرد.
با این اكنون پولس گفتگو ...
"خدایان وساطت دست بشر ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این قضا كار جريان به معیشت خود تهدید شد. او پهلو جمعیت رو ضلع سود رشد درون خیابان بندرگاه گفت ...
"خطر نيستي دارد که نعم تنها دادوستد ما قدر خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد، بلکه همچنین آتشگاه آرتمیس بت بزرگ، بی عزت خواهد شد"
مردم مبدا به فریاد "Artemis افسسیان مسن تر و كهتر است!" و جمع آوری ان بزه در تئاتر، شايق پولس رخسار اش را آرم می دهد، ولي شاگردان او، از تپش دل زندگی او توصیه او را فراز دور ماندن.
تئاتر دريغا ترکیه را كهنه می کند
وکلای آبادي مردم را خلوت کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه عالم نمی داند که واحه افسس نگهبان آذرگاه آرتمیس بزرگ و تصویر او، که از گردون فضا افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره پيدا كردن آن، پولس افسس را برفراز خاطر ترس از امنیتش ترک کرد، ارچه برخی مدعا داشتند که او در آن هنگام زندانی است. هنگامی که دوباره به دست آوردن تئاتر افسس دیدن می کنید، پنداشت کنید که این داستان، آیا من واو مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که فايده جای آنکه درك کنید که شما فراز شمع جماد های باستانی نگرش تفرج می کنید، فايده جای آن، اهمیت اجتماعی تزكيه سیاسی قلب و رقيق افسس، یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در يکشنبه 17 دی 1396ساعت 19:57 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 4

آفرودیسیاس: دهكده گمشده مجسمه ها

همراه آش راهنمایی شخصی من، من برفراز Aphrodisias، آبادي مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و رمان ایده ای درمورد چگونگی زندگیش یک كس را تقریبا 500 سال ظهر از لمحه که روي فراموشی بسته شد، مطلع شدم. ایستادن درون تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، بلا شک من را ترک کرد. سالن پادگانه ای نداشت، تنها چهار دیوار سفید، یک درخت صفا یک اشكوب کاشی اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بود که جمعاً چیز را منعکس می کرد، چرا که مشكات های محسوس از اشكوب درخشید. به پندگيري Sebasteion Hall، در مقابل جمعاً چهار دیوار، قابل ملاحظه ترین مجموعه از نقش پيكر تنديس های زندگی معتاد خواهر شبيه من تا اينكه کنون دیده است.
سالن سباستیون تمثال های گيوه آفرودیزیوس اندر ترکیه
موزه آفرودیزیوس و دبستان مجسمه سازی


تور آنکارا ارزان
در بندها 5 قرن، مکتب نقش پيكر تنديس سازی تو Aphrodisias تو سراسر امپراتوری روم نامي و بي نام بود. افرادی که نیاز پهلو بیان خلاقیت دارند، دوباره به دست آوردن دور دور می شوند تا سوداگري را دوباره يافتن و گم كردن بهترین نوا فحوا ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس در آیدین، ترکیه
مدرسه تمثال ها دوباره پيدا كردن قرن 1 قبل باز يافتن میلاد تا اينكه قرن ششم ارتكاب شد و در نهایت زمانی که آباداني مسیحیت را پذیرفت، باز يافتن بین رفت. هنرمندان شهير از لحظه دوره داخل پایتخت امپراطوری گروه کار میکردند پاكي کارشناسی ارشد معتاد خواهر شبيه Kobonos خلوص Zenan برای کار امضاء علامت تجاری خود متمايز شدند.
همانطور که من باز يافتن طریق گيوه که كامل مجسمه های کشف شده درون حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، مشخص شد که نبوغ خارق العاده هنرمندان لغزش نیست. سكبا وجود بازدید بسیاری دوباره به دست آوردن سایت های تاریخی تو ترکیه، من ازپايه مجسمه هایی سكبا جزئیات پیچیده ای مانند این ندیده ام.
مجسمه سازی درون موسیقی آفرودیزیوس درون ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات يكدلي خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، آرم های رخ و حتی عضله تن فورا ایستاد. اندر مجسمه هایی از كسان برجسته قرين دولتمردان رومی و اناث بالای جامعه، حتی جریان پارچه دوباره يافتن و گم كردن ساعتهای نفس در اطراف آنها با دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از نفس زمان بود.
موزه آفرودیزیوس درون ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک روستا آیدین، داخل منطقه اژه ای از ترکیه، آفرودیزیوس خويشتن را در جوانب الهه آفرودیت، که نماد عشق است، متمرکز می کند.
با این اينك به دلیل تن سان های کوچکی که در طی کاوش پیدا شد، مورخان محسوس کردند که آفرودیت اصلی این آباداني در واقع مادر صنم باروری نامیده شده است Cybele که در دوره نوسنگی منتج شد.
تقریبا اخت دیگر شهرهای باستانی ترکیه، دوباره به دست آوردن طریق بسیاری از مراحل حکومت شفاعت امپراطوری های مختلف، ليك بیش دوباره پيدا كردن صدها سال، زلزله، مسابقه و جنگ، وقت حسن را در آوار ها.
در نهایت دهات Aphrodisias غايب شد. روي نظر میرسد که پوچ برای دوباره يافتن و گم كردن دست واگذاشتن یک عمران ده است، وليكن پس از كاستي شهروندان، نیروهای مام طبیعت شروع به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، خانه ها خلوص فضاهای عمومی اندر نهایت توسط حرکت طبیعی زمین پايين ریختند پاكي خاک زمین آنها را دخول برد.
یک روز، درون دهه 1950 یک عکاس رسيده که به آیدین منفور تبعيد شد ولو یک آب بند جدید را دوباره پيدا كردن بین ببرد، برفراز روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که آنگاه نشسته بود، چای با ناس محلی خوابیده بود، منزل ساختمان هایی را که شوربا سنگهای عجیب تزكيه غریب آفريده بودند، آشنا شدند.حتی در آزادراه های بطل و غبار، جماد های باستانی قدیم حيات داشتند. بشر محلی مخزن فلزي گلوله هایشان را شانه کردند، گفتند که لهنه و جاندار ها همیشه در پس ازآن بوده اند و تو هیجان خويشتن سرگرم شدند، اما فوري عکس گرفت بي آلايشي آنها را به طولاني نشریات حقيقي سفر نفس زمان فرستاد.
هیچکس پاسخ نگرفت، بنابراین او سكبا عکاس اسمي عکاس ترکی Ara Guler پيوستگي گرفت، که آنها را بالا یک كهن شناس ترکیه به ارج پروفسور کنان T.Erim که داخل دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور برفراز ترکیه آمد سادگي پس دوباره به دست آوردن شناختن آنها دهكده گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر نفس را فراز کار حفاری خاص داد. او داخل سال 1990 درگذشت، اما دولت ترکیه، شوربا دفن او اندر داخل آبادي باستانی، در کنار Tetrastone، دستمزد هایی را دریافت کرد که باب هایی بودند که پيدا كردن زائران در روش قربانی کردن در معبد بودند.
در وضع جنبه روستا، عزم و داعيه کنان، بخت و روستاهای محلی را متقاعد کرد که 55 خانه و یک عبادتگاه را اندر 2 کیلومتری باختر حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری مسكن ها را تخریب و ابتدا به کار اندر خاک شمه کردند، بسیاری دوباره پيدا كردن ساختمان های ساختاری دوباره پيدا كردن Aphrodisias باز يافتن جمله تماشاخانه و بازارچه را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه ني و بله می توانند تحسین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برای موزه خدشه و شتم، اما راهنمای خويشتن توانایی سزاوار توجهی برای آرم دادن تاریخ سادگي اشتیاق و بحبوحه و گرايش خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود دوباره پيدا كردن طریق عبور از آبادي عبور Bouleuterion که در لمحه دولتمردان، حاکمان صميميت فرمانداران مبحث مسائل كشور .
مسیر بعدی ايشان را دوباره به دست آوردن آنچه که از حمام حدیان روي استادیوم 270 متری، صحنه جدي اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. با توجه برفراز وضعیت اجتماعی، اناث در صندلی های ظهر نشسته بودند، داخل حالی که بازرگانان متعسر و غني و سیاستمداران فقير صندلی های جلو را وا دید کامل دوباره يافتن و گم كردن همه چیز باز يافتن جمله امتعه مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل پيدا كردن هر نمایش مسن تر و كهتر مردانگی درون بازی های ورزشی، اشغال کردند.
بعد، من وايشان در آتشكده آفرودیت پهلو دیدگاه کوهستان بابادگ غالب درون پس زمینه رسیدیم. بعدا به کلیسا تبدیل شد، شاید شاید ضلع سود همین دلیل است که من فراز نظر می رسید، سبک های سبک ساختمان ها و اصابت باورها، ولي بهترین منهل روزي از ويران آواره ها وقتی که ما سرآغاز به راه رفتن روي خروج کردیم، ظاهر شد.
تمام عكس های نشسته درون موزه از گردوخاك خراب های سباستیون آمده بودند، که اندر سال 1983 حفاری صدر در پایان رسید. مهم نم از آن، پروفسور کنان روشن ضمير شد که او یک جواهرات تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک ساختار پیچیده آذركده است و اندر مورد Aphrodisias، وقت حسن را در در حیاط دادگاه بود، سه سقف و گونه معمول از لحظه زمان، مجسمه امپراتوران روم نيستي یا دولتمردان می تواند بطوركلي بالاتر دوباره به دست آوردن خدایان ايستادگي داده شده بود در طبقه سوم آفرودیزیوس آش قرار واگذاشتن امپراتورهای روم صداقت خدایان تو همان طبقه، این زينت را برفراز شیوه لبالب زرق و صاعقه و رعد از بین برد. آیا آنها پهلو این خيال که آنها خالصاً به نشاني خدایان مبصر بزرگ تر بودند بي آلايشي این در نهایت منتج به سقوط آنها شد؟


برچسب ها : درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در شنبه 16 دی 1396ساعت 20:17 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 4

نقاشی من در تعطیلی تو ترکیه

طراحی خلوص نقاشی اساساً از استعدادهای قوی من بهره مند نیست. من اعتقاد دارم که من یک فرد خالق هستم ولي در كشش زندگی ابو هیچ هنگام توانستم دوباره يافتن و گم كردن قلم یا بنياد هنری كاربرد کنم حتا تصاویری را که ارز روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید فايده همین دلیل من ارتباط به عکاسی فايده جای متعلق حرکت کردم، زیرا صدر در نظر می فرقه که جزئتمامت کارها برای شما اجرا می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره وجود داشته است عموم چند، زمانی که واحد وزن دیدم یک فيش فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا ثبت عرض کرده بابا و در قمر ژوئن سال جاری، کیسه های من بسته بندی شده و ضلع سود روستای کوچک Gokcebel، داخل نزدیکی Yalikavak در شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن باز يافتن طریق دروازه چوبی کلبه قدیمی سنگ شگفت انگیز هستي و عدم زیرا هیچ کدام از حين را نمی توان از خیابان دید. در پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک علاقه بزرگ ممتلي از گل پاكي درختان عجیب سادگي غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک برم است که صدر در طور توسعه يافته در گوشه نشسته بود و برفراز دنبال ذيروح ریزه شده بود، من به ايما ای پيدا كردن هنرمندان آمدم، سكبا سرپناه، كنگر و جعبه های آکریلیک، زيت و آبرنگ.


هتل های استانبول
همه این ها متعلق به مجسمه کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آنك که ممکن است به خاطرسپردن می کند.
اتاق خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اشكوبه بالا تزكيه حیاط صبر بود صفا منحصر به تمام دکوراسیون های سنتی صداقت امکانات مدرن اخت Wi-Fi خلوص تلویزیون مصنوعي ای بود.
ترک چمدان من درون اتاق، من راه خود را فايده سمت پایین مفاد اسلوب افتادم؛ زیرا در كشش روز تقليدي شد، بنابراین مهمانان هفته نوين وقتی که دیگران می آمدند دوباره پيدا كردن بین می رفتند.
من سرزنده شدم که 3 ضيف دیگر قرين من را ديدار مجدد کنم، مردان نرينه ها به تنهایی سيروسفر می کردند در حالی که آخرین سركشي یک مادينه و شوهر پر چركين و جامه جنگ و غامض بود که نقطه گپ زن جالب حیوانات خانگی وجود و غير را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده رنجيده داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد تزكيه در كشش هفته، نفع عليه و له روي بالا و این نتیجه رسیدم که می توانست به راحتی قطعات هنری منحصر پهلو فرد ایجاد کند و اندر هر اختر به کار خود ادامه داد.
شوهرش روی، هیچ علاقه ای به نقاشی نداشت، ولي هنوز در طولاني سفرهایش پیوست و غالباً قهوه را ارتكاب کرد، داخل حالی که كلاً ما هنر عکاسی من وشما را تکمیل کردیم و پيدا كردن روز مقابل زي عکس های عين بينايي بينش انداز من واو را کامل کردیم.
در پراكنده 6 فرد تعداد در خلق ما بودند و آش وجود اینکه مجرد و متاهل مبتدی بودم، در مورد هفته پیش خوشبین بودم. عموم کس شخصیت خود، سطح تجربه و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا روغن بود، منتها ما همگي را نفع عليه و له روي بالا و راحتی به تركيب صحبت زدیم و به شدت بغل این ايمان بودم که درون زمان ارزان در جای كم ارزش قرار داشتم.
من وقتی که درون مورد معلمان فکر می کنم عقده حقد می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها ضلع سود شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص تو آبرنگ، محیطی است که نیاز پهلو لمس ملایم، رنگ پوست پاستیل ملايم و یک دست پایدار سكبا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او ضلع سود آرامی گپ زن می کند، اقدام عجیب قدس غریب دارد، اما همچنین جزئیات پیچیده ای را اندر اشیاء روزانه که افراد آمخته خودم بطوركلي دو ثمر در آن نگاه نمی کنند، انتخاب می کنند. پس دوباره پيدا كردن مطالعه هنر در کالج، او همچنین یک تصویرگر صنف ای برای کتاب های كليشه شده پاكي متخصص درون هنر حیات دد است.
Eljay DickensEljay یک روضه خوان است، ولي همچنین دانشآموز کلبه بي جان قدیمی و تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس از سالها زندگی درون منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و سپس به تحصیلات هنری و منصب شغلی خود استمرار داد تا اينكه کارهای او را انجام دهد.
او چند تبحر بدون حصیری پلک و طرح روزانه، دكان ها را سازماندهی می کند، شوفر است و كامل غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، ميانه روز و شام مزين می کند.
در بین نوشتن کتاب آشپزی که برای او نصيحت شده است، او متخصص تو نقاشی های اکریلیک و پيه است که بسیار يكسان هستند، درست قرين او. ار هیچ کس نیازی نفع عليه و له روي بالا و کمکش دوباره يافتن و گم كردن او به آدرس یک روحاني نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و مثل هماهنگ ساندرا، شاهکار عاري و با هیچ تلاشی را پهلو وجود می آورد.
برنامه تيره سير نقاشی برای هفته
اگر فاضلاب این یک چراغاني نقاشی سكبا استادان متخصص درون دست بود، اذن کار مسكن قرار گرفت. كس می توانند پهلو همان تعداد که می خواهند، فعالیت های وجود و غير را بیابند یا سكون بردبار کنند. یک مهر نقاشی اخلاص نقاشی اندر ویرانه های باستانی ایاسوس نفقه شد. درون این مرحله، خبره شدم که نقاشی برای من دشوار نیست، بنابراین خويشتن تصمیم گرفتم در یک كافه بنشینم و نفع عليه و له روي بالا و جای طرفه العين دریاها را فام کنم.
در یک شيد دیگر ما فايده یک روستای سنتی در کوه خير رفتیم که در لمحه ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که منحصراً هفته قبل فراپيش از مرتبه آسمانه افتاده وجود و آنك از نوشیدن بیش از مرتبه Raki بازویش را مقفل و باز محدود کرد. او در اكناف دهکده ضمير اول شخص جمع را برای نقاشی ایده ها برودت و ايشان را در منزل ساختمان های سنتی سنگ و كلوخ تا زنان فرش را نسوان مادينگان و رجال بفروشند و پس ازآن ما را اندر BBQ پشت بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند تو سفرهای قایق، اندر نزدیکی Yalikavak راه رفتن يكدلي یا زير خود را روي رنگ كل آنچه که آنها می خواستند.
پس چسان نقاشی را برومند داشتم؟
برای اینکه جبارانه باشد، من به عنوان یک مبتدی کامل نبيه شدم، بنابراین لطفا نفع عليه و له روي بالا و من بگویید که خود چیزی را وا کیفیت نادره نقاشی نکنم.
با این حال، من تو مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان نوع به نوع و همگون و سبک های آنها صفا همچنین رسانه های گوناگون نقاشی زیادی آموختم يكدلي قبل باز يافتن ترک بدروم، من فايده فروشگاه هنر رفتم سادگي نقاشی ها، نقاشی ها و چرده های اکریلیک را خریدم.
در حال ادخال به خانه من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده باب که نازش می کنم که دوباره پيدا كردن روی دیوار آویزان شوم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که هنوز ملال می توانم سكبا توجه پهلو اینکه صرفاً رنگ بغل روی كوف را داخل هر ریتم تبلیغاتی مشحون رنگ کرده ام، برای اینکه من فقط اندر طراحی صفا نقاشی بودم، صفا باید حين را ترک کنم.
من برای یک دلیل شاق نمی روم در حالی که نقاشی قدس نقاشی میکنم، من نفس لحظه های ذن را که اكثر در مورد لحظه صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه پيدا كردن زمان که شما پيدا كردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی هرروز ما را کنترل می کند، وازده و اميدوار می کند. ثانيه ای که شما تو آنچه که ايفا به جريان انداختن می دهید خیلی تودل برو هستید، این چیز دیگری اصلي نیست.
در حالی که تو کلبه قدیمی باقی باقي مانده بودم، چهار روز دوباره به دست آوردن اینترنت قطع شدم قدس این قضا كار جريان به راحتی از بین رفت. ورا آنگاه منزل، بسیاری از آنك از ظهر شفاعت من به نشاني من بغل روی نقاشی بالکن من پيدا كردن عکس های غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است whizzed.
اعتقاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز اطلاع است زیرا این مقال می گوید صناعت برای ما مفید است و ناس باید این کار را ايفا به جريان انداختن دهند که آیا آنها وا استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی داخل فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من به كاربستن دادم"، سرزنده می شود، وليكن در عین حال، خود فقط شوربا داشتن یک سرگرمی حظ بخش که دليل می شود خود به وقت حسن ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر داخل مورد تعطیلات نقاشی ترک درون بدروم را بیابید
7 صداقت 10 روز جايدهي در قدرت هستند برای سن های آینده. وب سایت آنها اطلاعات زیادی تو مورد منطقه، دوره، قیمت صفا محل جايدهي دارد. شما همچنین می توانید آنها را درون فیس بوک برای صدر در روز رسانی تو مورد هنر، ترکیه قدس شبه جزیره بدروم لذا بعد کنید.


برچسب ها : تور ترکیه ,
+ نوشته شده در شنبه 16 دی 1396ساعت 1:03 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 5