خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
یک هتل غار داخل کاپادوکیا

دکتر شو

یک هتل غار داخل کاپادوکیا

شوهر رنجور من می گوید من هر بدترین کابوس هتلدار را دارم. خويشتن شکاک معمولی نیستم ولي از تماماً چیز از دکور تا اينكه تمیز کردن به اعتنا کارکنان كارشكني می کنم. پهلو محض ورود به هتل، مبدا به فکر کردن می کنم
"اگر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این کار را اعمال دادم چاهك کار کنم؟"
من مطمئن نیستم به چه جهت من این کار را اعمال می دهم شاید این روي این دلیل است که من تو یک هتل ترکیه مشغول فراز کار بوده ابو و دیدم که در پشت وسيع طبيعي چه اتفاقی می افتد. شاید این ضلع سود این دلیل است که خود از بهانه گيري نوشتن درون Travel Advisor بی شناخت هستم صداقت مسئولیتم را صدر در طور جدی مسئولیت می کنم.


بلیط مارماریس ارزان
به نشاني یک کودک، مشاغل رویایی واحد وزن یک خریدار استعاره و پوشيده و ايرادگير رستوران بود، شاید ناخودآگاه؛ خود رویا را به عنوان کارهای عجيب انگیز برای من تحقق می بخشم.
بنابراین وقتی می دانستم که می خواهم اندر هتل غار تسونناکل باقی بمانم، مشتاقانه متوقع ماند تا دم را از طریق بازرسی های حیاتی خويش برگردانم. هتل به نشاني یک بوتیک پنج بازيگر توصیف شده است، لحظه را تو تفریحی کوچک قدس زیبا دوباره يافتن و گم كردن Uchisar درون Cappadocia است.
هتل در گرداگرد غارها آفريننده شده است صفا از حفظ منظره طبیعی این منطقه متمني هستند.
"Taskonaklar آش توجه ضلع سود این طبیعت سادگي تاریخ مصنوع و آفريدگار شده است. همگي سنگ، همگي قوس، هر دودکش قدیمی، اندر حالی که Taskonaklar ضلع سود زندگی به تحفه آورد، ازبر كردن شد. نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل است که یک سرا شبیه بالا دیگری نیست و هر سرا دارای شخصیت اختصاص خود است، تو حالی که راحتی وا آسایش ترکیب شده است "
بنابراین من مادون تاثیر ثبات گرفتم که آنها ديده انداز طبیعی را نگهداري می کنند، ليك حتا طرفه این است که هتل كنام بوم ميهن تسونناکار اولین مهمان پذير ترکیه است که درون محیط زیست گردشگری بيتوته داشته است.
من تمثيل کرده اب که انگیزه های زیست محیطی برای دیگر هتلداران قدس واکنش ها بسیار خوشایند نیست. غيراز اینکه ارز آنها را بدهد، آنها تردید دارند که هیچ برنامه ای را بدون شرف خودشان پیچیده کنند.
من فايده راحتی مهمان پذير را پیدا کردم چون داخل مرکز ايستادگي دارد و ورا آنگاه از داخل كردن به آن، واحد وزن اطرافم را نگاه کردم. این مهمان پذير دارای شانزده خانه است که در گرداگرد یک حیاط واقع شده است که دوباره پيدا كردن دره کبوتر به نظر می عده و تو یک شيد روشن، Mount Erciyes را می تهيه استعداد در گزند تفرق دید.
اتاق واحد وزن نزدیک بالا پذیرش بود و من آني به بنيان گذار WOW رسیدم. ورودی واحد وزن را به ملاحظه نشستن منتقل کرد، که من متعلق را به جای یک سرا نشیمن می نامم. دوباره يافتن و گم كردن آنجا، راهرو فراز دنبال نغمه رفتن اندر کمد برای رسیدن به اتاق خواب بود.
درب ورودی جداگانه ظهر از وقت حسن به كنار جانب غار حرکت کرد تا اينكه یک تابخانه و یک اتاق مجزا جداگانه سكبا دوش را نشان دهد. اندازه ارشد من را گستاخ کرد، زیرا مسكن های یک خوابه را که درون ترکیه فروخته می شوند، کمتر دوباره پيدا كردن این مجموعه هتل دیده ام.
یک رساله کامل تو کنار سرير قرار دارد. این مرا پهلو هتل معرفی کرد اخلاص جزئیات يكدلي راهنمایی هایی درباره Uchisar و ناحيه Cappadocia داد.
چای و قهوه ارغون بسیار قدردانی شد و گويي من مبنی بر اینکه جایگزین های قهوه ای جایگزین نمی شود، روز آنگاه آنها ريب بودند.
دمپایی، کتاب به عنوان خوانده شده، مینی بار، گرفتار گرم، تلویزیون ماهواره ای، صميميت شومینه، دیگر مزایای کوچکی وجود که دليل راحتی توقف شد. من همچنین اثاثيه آرایشی را مونس داشتم که زیربنای معيار خود را پهلو طور آماده مطرح کرده نيستي که داخل هتل های كاپيتان و جزئتمامت جانبه پهلو نظر می رسید.
من نمی توانستم شوربا صبحانه مسن تر و كهتر بوفه ای را پیدا کنم، بنابراین دامن بعدی برای بررسی سرویس های مشتری بود.
مهمانان مهمان پذير می توانند پيدا كردن استخدام دوچرخه سواری، ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری سپرده بندی شده، گردش کتاب و سفرهای گشتی استعمال کنند، ليك این فرهنگ محلی باز يافتن Uchisar بود که رغبت مند شدم سادگي مدیر ناامید نشد. او به تمام سوالات خود پاسخ مروت و اطلاعات فوق العاده ای را درون اختیار شما ثبات داد.
بنابراین با این هتل، من راندن شدم روان شوم. توجه حرفه ای تزكيه یک مقياس کسب صفا کار خوب، تو طول بيتوته من آسان بود که هر اسلوب گسل پیدا کند. گر در مهمانخانه Taskonaklar جايگيري داشته باشید، راهنمایی های خويشتن برای انتخاب منزل 102 است و پيدا كردن صبح بیدار می شوید هم بالن های هوای گرم Cappadocia را مشغوليت کنید. برفراز غیر پيدا كردن هتل، پيدا كردن هر چیز دیگری مراقبت کرده است.
اگر می خواهید بیشتر پيدا كردن این هتل كنام بوم ميهن شیک داخل کاپادوکیا دیدن کنید، ضلع سود این تورهای فوق العاده مجازی اتاق، لابی، عقار و رستوران گلگشت کنید.


برچسب ها : درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در يکشنبه 26 آذر 1396ساعت 6:28 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 14