خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
دانلود رمان عاشقانه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
والیبال
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
به چه جهت شما نباید از معبد آرتمیس، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بازدید کنید

دکتر شو

به چه جهت شما نباید از معبد آرتمیس، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بازدید کنید

یک شاعر مشهور یونانی اندر نیمه دوم قرن 2 قبل از میلاد زندگی می کرد. در كشش سفرهایش دیدارهایی دوباره يافتن و گم كردن معجزات لحظه به هفت عجایب دنیای عتيق را دید. این شامل آذرگاه Artemis است که درون حال روبراه در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس، درون Selcuk در سواحل اقیانوس قرار ثبات ترکیه است.
معبد یونانی، همچنین به آتشخانه دیانا گمنام است، به نازيدن الهه باروری آرتمیس مصنوع و آفريدگار شده است و تا زمان نابودی نهایی ثانيه در سنه پايه 401 بازسازی شد. مورخان گزارش می دهند که 800 عام بعد، باقی تتمه از آذركده نمی تواند نكهت اميد یافت و نفر ابوالبشر و جانور محلی هیچ چیز باز يافتن وجود لحظه را نمی دانستند. تاریخ لحظه را فراموش کرده بود.
در دانشپايه طول عمر 1869، عملیاتی که توسط ملكي بریتانیا تامین می شد، عبادتخانه گمشده پاكي حفاری نه را هم سال 1874 کشف کرد. تو طی وقت حسن زمان، بیشتر مصنوعات دوباره به دست آوردن کشور اقاله شدند خلوص اکنون تو موزه لندن بریتانیا اسكان دارند. این داستان آش توجه برفراز اینکه شما آش آن گفتگو كردن می کنید غير است، این که آیا آثاری که ممنوع غيرقانوني بي اجازه شده اند قدس یا مجوز کامل توسط اختر کاملا عاری از ازكارافتاده و بی عدالتی عثمانی بود.


تور آنتالیا
بازدید از آتشكده آرتمیس
به مجموع حال، آنتیپاتر سیدون وا دیدار ...
"من روی دیوار اهتزاز بابل که پهلو روی آن جاده ارابه ها است، و نقش پيكر تنديس زئوس پادرمياني آلپوس، و املاك های آویزان سادگي غروب خورشید، صفا کار عظیمی باز يافتن اهرام های بالا، و خاكجا گسترده Mausolus؛ اما زمانی که من منزل ساختمان آرتمیس را دیدم که برفراز ابرها قايم بود، این شگفتی های دیگر فراغت و اضطراب ی خويش را از دست دادند بي آلايشي من گفتم: "خب، نفع عليه و له روي بالا و جز Olympus، خورشید اساساً چنین قدرتی ندید."
کلمات خويشتن در اثنا بازدید ...
"برای چه چیزی فورا بالا اینجا آمده ام؟"
حالا قبل پيدا كردن اینکه خويشتن را از بی احترامی کردن برفراز تاریخ مستنطق کنم، دستور بدهید به شما چیزی نشان دهم. فراز گفته مورخان، این بیشتر یا کمتر تصویر دقیق پيدا كردن چگونگی نگاه عبادتخانه است.
من لمحه بیشتری را برج عکس اخذ از لاک پشت ها، شناگري کردن اردک در زمین های باطلاق و لک لک های تنهایی کردم که نشيم ای غلام بالای عماد سيلندر تک مصنوع و آفريدگار بود. آنك از اینکه دوربینم را عاري کردم، یک نجیب قدیمی صداقت نجیب زادگان که سعی داشت سکه های جعلی را پهلو من بدهد برای 500 دلار، من را ايستا نخواهد کرد. تخيل کن غضب و سكينه پريشاني و آرامش من، به خصوص از آنجایی که من فراموش کرده بودم که خويشتن Xanax را بگیرم!
شاید تاکید بیش دوباره به دست آوردن حد صدر اهمیت سبع عجایب دنیای جديد گذاشت، ليك نمی توانستم فهمیدم که چرا دنیای تاریخی به عبادتخانه باشکوه بازگشته است. من پيدا كردن گنجینه هایی که داخل زیر زمین به خاك سپردن شده اند فکر کردم. من پيدا كردن مصنوعاتی که کشف شده اند فکر کردم سادگي نادیده قبض آن شاق بود.
معبد آرتمیس تو Ephesus selcuk بوقلمون
سپس نشريه دفتر تنها ترکیه جريده خبری هررییت جريده ای را ترويج کرد. کاوش ني و بله مجددا در آتشكده شروع می شدند زیرا مقدار بازدیدکنندگان بسیار کم بود! بهتر از اواخر اصلاً به آدرس آنها می گویند!
بنابراین، چنانچه به نهج مداوم پيدا كردن ورودی رانندگی می کنید، از آذركده بازدید کنید، داخل غیر این روي یک مسیر مختص را ایجاد نکنید. وا این حال، من در دهه های آینده گود آشيان های وجود و غير را نگهداري خواهم کرد.
شاید یک روز، ما یک نگاه اجمالی دوباره يافتن و گم كردن شکوه سابق عبادتخانه آرتمیس، که وساطت Antipater of Sidon اندر نظر گرفته شده است، به عنوان یکی از بهترین هفت عجایب دنیای باستانی است.


بلیط آنکارا ارزان


برچسب ها : تور ترکیه ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 دی 1396ساعت 21:16 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 15