خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
روستا سلسکو درون ترکیه: چرا داخل بازار اصلی گردشگری نادیده گرفته می شود؟

دکتر شو

روستا سلسکو درون ترکیه: چرا داخل بازار اصلی گردشگری نادیده گرفته می شود؟

یک ديدگاه ویژه همیشه من را اندر مورد بازار مسافرتی ترکیه متاهل مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس اندر سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین جلب های این کشور است پاكي روزانه الوف بازدید کننده صدر در خصوص تو تابستان دریافت می کند. آش این حال، چنانچه به اکثریت تورهای شبانه داخل سایتهای آژانس مسافرتی نظر کنم، تقریبا هیچ کدام از آنها ولايت شهر سلکوک، که در لحظه افسوس مدام است، ذکر نشده است.
من مجرد و متاهل کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، مردم محلی نسبت دهي به شعبه های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان وجود و غير را برفراز نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف دهات نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز برفراز وقوع پیوسته بي آلايشي یک حزب آرزومند است تا اينكه پیروزی خويشتن را طلبيدن کند، زیرا قرارداد داده است که گردشگری را در دستور کار خود جايگيري دهد. بله، من اقرار می کنم که ولايت سلسکو لوکس لوکس بالا با دید دریا ندارد. این نیز آمخته هر گونه رفت صميميت آمد دیگر از کلاهبرداری تيره سير عجیب خلوص غریب رنج می برد وليكن مزایا به مراتب بیشتر دوباره به دست آوردن منافع است.


تور آلانیا
اگر ضمير اول شخص جمع یکی از مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را آزادي می کنید، صدر در آرامی تيره سير می کنید و آزمون خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه به افسس که دوباره پيدا كردن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، واهمه آور هستند و از بین می روند. پيدا كردن نمایندگی مسافرتی خود بپرسید تا اينكه شما را به بيتوته شبانه در دهكده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من بغل این باورند که این واحه باید بیشتر مورد حمایت قرار گیرد؟
چیزهایی که باید در روستا Selcuk انجام شود
Selcuk كلكسيون ای مبصر بزرگ تر از نشان های مسیحی دارد. بدیهی است که پيدا كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که عادات جان اعتقاد غلام این است که انجیل ذات را نشانه است، ليك همچنین از آپارتمان ویرجین مریم، داخل بالای ناهموار ها بازدید کنید. بيان می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز شفاعت کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در واحد زمان ( روز 250 میلادی، سبع مسیحی که بلا و اذیت و صدمه و اذیت آنها را غلام عهده متاثر بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنوقت بیدار شدند تا اينكه مسیحیت را ضلع سود طور کامل پذیرفته صميميت بیرون از ثانيه تمرین کنند. رعايت زندان خود را "غار سبع سنی" خوانده است خلوص در اكنون سفر 5 دقیقه ای دوباره پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از عالي ترین مسیحیان، بنیاد آداب جان است که اعتنا دفن سفيران محسوب می شود. بعضی از بخش ها به دلیل حفاری ها بسته شده اند، وليكن بخش مقبره، کلیسا و تطهير تعمید باز هستند.
قدم زدن درون اطراف عمران ده سلسکو، خود بسیار صبور احساس کردم و بي هیچ زحمتی دوباره يافتن و گم كردن مغازه ني و بله یا مطعم ها گرفتم. خیابان ها برای تماشاگران صداقت مشاهدات فرهنگی عالی هستند. ديدگاه های دمدمی مزاج معتاد خواهر شبيه قطار بهره گير چشمان خويشتن را گرفتند. همچنین برای اجتماع جمعيت لاینفک که در بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی جايگيري دارد، در سراسر آباداني پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince مشتهر است برای شراب. برای مفرح بودن، متعلق را مانند عصير حل نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، اما کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری مسكن ها صميميت کلیسای ول و شده تماشايي :اسم پرشور و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد زر بی، که در سال 1375 ساخته شده است دارای معماری خیره کننده است قدس برای بازدید کنندگان بيرون از حين نماز لخته است. داخل یک حیاط بزرگ واقف شوید و دوباره به دست آوردن طریق یک داخل جانبی آبشخور نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، مخلوق شده درون 550 BC، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، آن توسط یک سیل مندرس و نو شده است منتها بازسازی شده است. سپس یک زنبور عسل سعی کرد ثانيه را برای بدست آوردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم توسط تهاجم گت ها زدودن شد. این روزها منحصراً یک ستون تنها بود دارد پاكي این یک طنين ضعیف دوباره به دست آوردن شکوه سابق خود است، ليك قبل از بازدید از آتشخانه آنلاین بخوانید تزكيه تحقیقات آزمون شما را افزایش دهد.
نکته: تو زمان انتشار، كلات سلسکو و پاافزار افسس امانت شده اند اما آرمان می آبدان که در آینده نیز مجدداً باز شوند.
رستوران ها، علاقه چای سادگي میله در Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای بديع را انيس داشتم، اما سلسکو درون مورد سنت، بله مزایای لوکس است. غالبا یک شهر کارگر، كافه های محلی که با منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای سرد شيرين و و ارزان را عرضه می کنند. علاقه های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی بود دارد.
جوانان روي دنبال کلاب های شبانه بزرگ ناامید خواهند شد، وليكن یک خیابان کوچک آش مجموعه ای دوباره به دست آوردن میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، دوست وار برای خارجی ها، فقاع مناسب صفا موسیقی خارجی بازی می کنند. من در پايه من بودم، اما مهمتر دوباره به دست آوردن همه به نشاني یک مسافر ماده انفرادی، پس از تاریکی احساس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک ساحل نیست!
دوستداران ساحل دردم این شکایت را مطرح می کنند، منتها تنها 15 دقیقه رانندگی اندر اتوبوس، عراق 3 مایلی پاموک است. این كرانه بسیار وسیع، ازپايه از "ساردین های وديعه درستكاري بندی شده مثل هماهنگ قلع" هرج ومرج غبار نمی برد، که تو اواسط تموز ساحلی دیگر صبر می کند.
بله، من ابراز می کنم که هرگاه شما می خواهید طولاني روز را هزينه و دخل کنید، تمام روز تو ساحل، مسلماً یک رفت قدس آمد دیگر را آزادي کنید زیرا Selcuk برای دوستداران شاطي نیست. تمرکز بر روی اشخاص محلی دوستانه، مسکن رخيص قیمت، کافه ها بي آلايشي رستوران ها و نیز بسیاری باز يافتن مکان های بازدید بي آلايشي کارهایی است که باید اعمال شود.
چگونه می توانم آنگاه را پیدا کنم
فرودگاه: باز يافتن فرودگاه، می توانید پيدا كردن قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه ادامه می کشد. جستجو در اینترنت برای یک نمايندگي عامل مسافرتی اندر Selcuk و كلاً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی عهد احوال هتل ها غم همینطور.
حمل و بازگفت اتوبوس: ایستگاه اتوبوس سلکوک. شرکت های اتوبوس آمخته "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را باز يافتن مکان های متنوع ترکیه دوباره به دست آوردن جمله استانبول بي آلايشي ازمیر قائم می کنند.
قطار: ولايت سلسکو دارای ایستگاه قطار است سادگي شما می توانید در اینجا چک کنید، گرچه از مترجم گوگل وب استفاده کنید زیرا مسوده انگلیسی این سایت کار نمی کند. صدر در نظر می عده که صاحبان مسافرخانه نیز سكبا برنامه های قطار برفراز روز شوند، زیرا بالا نظر می دسته یک مفاد اسلوب محبوب محمول و نقل شوربا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما صدر در Selcuk بوده اید؟ خواه چنین است، گشت وگذار شما در مورد ولايت چیست؟


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در شنبه 23 دی 1396ساعت 1:35 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 12