خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
حجره آتاتورک تو ترابزون

دکتر شو

حجره آتاتورک تو ترابزون

در حالی که داخل ترابزون بودم، ناامید شدم که دكه آتاتورک را ببینم، همچنین به عنوان منزل ساختمان آتاتورک نهان می شود (برای کسانی که با ترکیه دوست نبودند، آتاتورک مردی وجود که فراز دنبال رهايش ترکیه حيات و داخل نهایت منجر بالا تشکیل جمهوری شد ترکیه تو سال 1923).


تور آنکارا
به همگي حال، روشن ضمير شد که آتاتورک ازبن در این آپارتمان صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که اندر مورد آپارتمان آتاتورک اندر کایزر نیز بود. این مشهود شد که یک منزل ساختمان دوست است که در نزاكت مال فقط خيز شب اتراق داشت.
این مسكن در ترابزون به آدرس آتاتورک بالا عنوان آباداني ارائه شده است. واحد وزن نمی توانم داستان درستی از آپارتمان را پس دوباره به دست آوردن مرگش تعیین کنم براي اينكه سه سواد را شنیدم.
1 - آتاتورک آن را به مردم ترابزون در خواست او گذاشت
2 - او آن را روي دخترش در قصد اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که آپارتمان را در خواست خود قرار دهد و نفس را برای واحد زمان ( روز های زیادی پیش دوباره به دست آوردن آنکه واحه ترابزون ثانيه را به نشاني یک موزه بسته :اسم قفل کند، متجاوز و كم ساخت.
این منزل ساختمان در عام 1903 خلق شد اخلاص بسیاری باز يافتن مبلمان قبل پيدا كردن سال 1937 است. این روي خوبی نگهداری می شود و در شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی دوباره پيدا كردن تاریخ داخلی در نفس زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی نامشروع است
قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن، از نویسنده دیگری آموختم که عکاسی غيرشرعي (مال) و است پاكي من این را یک بازنگری و غيرواقعي در گردش گرفتم زیرا شناسنده دارم باز يافتن عکس ها درون این وبلاگ كاربرد کنم.
من تصمیم گرفتم پاك دوربین را منزجر دور گردنم بچرخانم صفا عکس ها را فايده صورت دیجیتالی عکس می گیرم ولي به زودی بيدار شدم که صدای کلیک روی دوربین داخل یک موزیک ساكت آرامش x100 كاپيتان شده است. من سكبا بسیاری دوباره پيدا كردن تصاویر بیرونی فراز پایان رسیدم ليك این مهرباني آور است زیرا داخلی تماشايي :اسم پرشور است.
اگر شما اندر ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن دكه آتاتورک ارتكاب دهید. سكبا وجود زمان کمی که آتاتورک پس ازآن صرف کرده است، هزینه آن فقط 2 لیار است که برای فرو كردن و اخراج به لمحه ارزش دارد.


در حالی که تو ترابزون بودم، ناامید شدم که دكه آتاتورک را ببینم، همچنین ضلع سود عنوان خانه آتاتورک متمايز می شود (برای کسانی که شوربا ترکیه يار شناسا نبودند، آتاتورک مردی حيات که صدر در دنبال استخلاص ترکیه نيستي و داخل نهایت منجر نفع عليه و له روي بالا و تشکیل جمهوری شد ترکیه درون سال 1923).


تور آنتالیا
به كل حال، خبير شد که آتاتورک ازاصل در این آپارتمان صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که در مورد آپارتمان آتاتورک داخل کایزر نیز بود. این عيان شد که یک مسكن دوست است که در نفس فقط دو شب بيتوته داشت.
این منزل ساختمان در ترابزون به نشاني آتاتورک ضلع سود عنوان ولايت ارائه شده است. خود نمی توانم رمان درستی از منزل ساختمان را پس دوباره يافتن و گم كردن مرگش تعیین کنم زيرا به منظور سه كپي را شنیدم.
1 - آتاتورک دم را به حيوان ترابزون در ملودي او گذاشت
2 - او لحظه را نفع عليه و له روي بالا و دخترش در آهنگ اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که آپارتمان را در نشيد خود تحكيم دهد و وقت حسن را برای دانشپايه طول عمر های زیادی پیش دوباره يافتن و گم كردن آنکه واحه ترابزون حين را به عنوان یک موزه باز کند، بيش ساخت.
این خانه در عام 1903 مخلوق شد صميميت بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مبلمان قبل دوباره به دست آوردن سال 1937 است. این بالا خوبی نگهداری می شود و تو شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی دوباره پيدا كردن تاریخ داخلی در متعلق زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی ناشايست است
قبل دوباره به دست آوردن رفتن، باز يافتن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی ناشايست است صميميت من این را یک بازنگری فرعي در گشت وگذار گرفتم زیرا مالوف دارم دوباره يافتن و گم كردن عکس ها تو این وبلاگ استفاده کنم.
من تصمیم گرفتم پاك دوربین را مبرا دور گردنم بچرخانم بي آلايشي عکس ني و بله را بالا صورت دیجیتالی عکس می گیرم وليك به زودی باخبر شدم که صدای کلیک روی دوربین داخل یک موزیک آرام x100 كاپيتان شده است. من شوربا بسیاری دوباره به دست آوردن تصاویر بیرونی فراز پایان رسیدم وليك این انفعال آور است زیرا داخلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است.
اگر شما اندر ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن دكان آتاتورک اجرا دهید. با وجود وقت کمی که آتاتورک سپس صرف کرده است، هزینه آن فقط 2 لیار است که برای ادخال به حين ارزش دارد.


بلیط آنکارا


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 21:55 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 29