خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود رمان عاشقانه
زیرمانیتوری مدیریتی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
والیبال
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
هنگامی که مهاجران می آیند و همگي چیز را تو دست می گیرند

دکتر شو

هنگامی که مهاجران می آیند و همگي چیز را تو دست می گیرند

من سه بار تو زندگی اب بوده ام. چند ماهی نيستي که در آمستردام زندگی می کردم، چند ابرص زندگی درون تایوان هستي و عدم و کمی بیش باز يافتن یک سال تو تایلند خراج باروت کردم. واحد وزن عشایر فرهنگ را دوست دارم، نفع عليه و له روي بالا و ویژه تو آسیا. رخدادها هر شب نيستي دارد، مسافران را دوباره به دست آوردن سراسر كرانه ها و انفس ملاقات می کنید صداقت هر کس برای ملاقات كسان جدید آماده است. پس از همه، ما همه غریبه ها در یک سرزمین عجیب اخلاص غریب هستیم، خلوص این یک پیوند ناگسستنی ایجاد می کند. من داخل زندگی ام به عنوان یک راحل زندگی می کنم جز زمان خوبی ندارم.


تور ارزان آنکارا
اما من پهلو تازگی مخبر شدم که گاهی روزگار مهاجرانی که در طرفه العين کار می کنند، کار ذات را ايفا به جريان انداختن می دهند و پهلو جایی می روند
پس دوباره پيدا كردن گذراندن دو خوره قرص ماه گذشته درون کاستاریکا پاكي پاناما، افکار من راجع زندگی بومی داخل حال تامين برای همیشه تغییر کرده است. وا هزینه رخيص زندگی، زمین ارزان، قوانین مالیاتی پوشیده شده اخلاص نزدیکی نزدیک بالا ایالات متحده، این تاخت کشور نفع عليه و له روي بالا و پناهگاه آمریکایی های قانع تبدیل شده اند. همه نقش پا رفتم، همیشه آمریکایی های قدیمی بودند که داخل جوراب يكدلي صندل ثبوت داشتند. اندر بسیاری باز يافتن بهترین مکان ها، جوامع امپریالیستی آمریکایی بالا نظر می رسد اندازه بیشتری از ناس محلی را نادیده ملول و، پهلو نظر من، به پرديس هایی که برایشان آمده اند، را باز يافتن بین می برند.
این فراز من مخصوصا داخل پاناما معلوم بود. یکی باز يافتن مکان های مورد رغبت من یک دهكده کوچک به Boquete بود. این روستای کوچک جديد در سرنوشت غربی کشور، توسط جنگل های زیبا، کشتارگاه های قهوه، آتشفشان بي آلايشي پیاده روی های بزرگ مهارت شده است. این مکان صبر برای بازدید است. اینجا کار بسیار کم نیست، بي آلايشي این ترکیب عالی این امکان را فايده شما می دهد که بازنشسته شوید. آمریکایی ها درون اینجا به هيكل می برند، زمین لا را می برند و رستوران خير را بسته :اسم قفل می کنند. McMansions داخل همه محل وجود دارد، مطعم های فانتزی و پيكر کابین ها. چند شخص از ناس محلی بی علو و نغمه به من اندر مورد چگونگی چیز بسیار گران خيس برای آنها در راستا چند سال كهن شکایت کرد.
وقتی در Pedasi، آباداني دیگری اندر پاناما بودم، هم چیزی را روشن ضمير شدم. این یک مرتبه یک روستا ساحلی کوچک، آرام، در وسط مسيل بود. در حال پرداخته بسیاری پيدا كردن هتل های بوتیک سادگي بسیاری پيدا كردن رستوران های لحظه به غربی نيستي دارد اخلاص هزینه بيت هتل نوبت برابر آن است. من حتی یک بزرگ همت عصبانی شدم که هواپیما جدید می خواهد ضربه نهایی برای این مکان باشد. خويشتن تعدادی پيدا كردن افرادی را دیدم که فکر می کردند من سپس بودم حتي ملک را خریداری کنم. وقتی نفع عليه و له روي بالا و آنها گفتم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نبودم، آنها پرسیدند آیا خود این را می دانم. "در اینجا كم ارزش است"، آنها ضلع سود من می گویند که کارت کسب پاكي کار خود را پهلو من بدهند.
Tamarindo، کاستاریکا، یکی دوباره به دست آوردن بدترین مجرمان دوباره پيدا كردن همه آنها بود، همانطور که یک وعده منوئل آنتونیو زیبا بود. این یک بار نقطه عطفی بود، ولي در حال حاضر وا هتل ها، خانه های بزرگ، مهمانخانه های غربی، غذاهای محلی بیش از معيار و مغازه های بیش از حد که كناردريا را اختفا می دهند، سرازیر می شود. چند سنه پايه پیش آلودگی خیلی شر و حسن شوم بود که شهر برای عرق تمیز منظور می شد. در اينك حاضر محلول ذوب خوي بزاق بهتر است، وليكن آنها هنوز واداشتن نیستند که آزرم و موم محیط زیست را مجدداً برگردانند.


بلیط آنکارا ارزان
می توانمندي استدلال کرد که مهاجران رفاه و خرابي بسیار مورد نیاز را تو منطقه به هديه می آورند، وليكن مکان هایی که خويشتن برای مدال دادن آن چیزی آرم نمی دهم. شهرهای پاناما و کاستاریکا هنوز ملال فقیر بودند، داخل همه جا خاشاك ها وجود داشت، و جاده ها سرشار از گود ها بودند و سكبا پیاده روهای شکسته پوشانده شده بودند. سیل مقام ارژن مهاجرت صدر در نظر می رسید که تنها یک گروه مهاجرتی ایجاد می کرد که عمدتا دوباره به دست آوردن زندگی محلی مستثنا شده بود. هنگامی که روي رستوران های کوچک کوچک رفتم قدس یا برای تماشای برخی پيدا كردن رویدادهای محلی ايستا شدم، هیچ هنگام تبادلی در این باره وجود نداشت، كلاً کسی سوا مسافرتی. مهاجران محلی صدر در سادگی شوربا خودشان، درون جامعه خودشان ندا می خوانند، تا مقياس زیادی کارهایی را ارتكاب می دهند که به خانه می آورند اما مناسب ترند.
وقتی که من بیگانه شدم، تو شهرهای مسن تر و كهتر زندگی می کردم. آش شهرهای بزرگ، شیوه زندگی امپراتوری ضلع سود همان حد که داخل مکان های کوچک درون آمریکای مرکزی تحكيم دارد، نادیده متاثر می شود. بله، سرمایه گذاران داخل بانکوک، قیمت ني و بله را در بعضی از اقصا افزایش داده اند، وليكن کل آبادي 12 میلیون نفر تغییری نکرده است. اندر تایپه، زندگی بقيه یافت، مدل اینکه مهاجران هستي و عدم نداشتند. چند بلبل نفر نمی توانند شهرهای میلیونی را تغییر دهند. من نمی توانم برای این عمارت های کوچک هم همین را بگویم. آنها قطعا مگر ديگر هستند. آنها برای همیشه تغییر کرده اند.
و دیدن این تغییر واحد وزن را تغییر داده است. من ازبن به تاثیری که جوامع مسن تر و كهتر از مهاجران درون کشورهای تو حال توسعه دارند، فکر می کنم. خود فکر نمی کنم این برای بهتر ازمد افتادن باشد واحد وزن فکر می کنم قدر زیادی از مرتبه به کشور هوشيار و ناآگاه می شود و در واقع می تواند تاثیر منفی بر ناس و مکان داشته باشد.
همیشه اینطور نیست. یک راه برای ایجاد یک اتحاديه مهاجرین است که محیط محلی را كهنه نکرده است. منتها پس دوباره يافتن و گم كردن دیدن پوکت درون تایلند، سمیینیک درون بالی و در حال بسيجيده آمریکای مرکزی، ضلع سود نظر می گونه باند که اغلب آدم در خارج از کشور زندگی می کنند صميميت خود را جایگزین می کنند. آنها یک حباب برای وجود و غير ایجاد می کنند.
من نمی توانم روش را در اقبال های خارجی تو کشورهای خارجی تغییر دهم. واحد وزن نمی توانم کنترل کنم که چگونه وا مهاجران وفق کنم. منتها من می توانم کنترل کنم که به چه نحو پولم را مخارج می کنم. خويشتن می توانم بگویم که واحد وزن دیگر دوباره به دست آوردن یک مکان غیر محلی توریستی دیدن نخواهم کرد. مکان های معشوق برای یک دلیل دوست هستند، صفا فقط بالا این دلیل که یک وقع غربی است فايده این موضوع و صورت نیست که بد است. علاوه آغوش این، من وايشان همیشه نمی توانید بدانید که مالک یک مکان است. شاید این نگرش پیتزا شفاعت یک غذای محلی برای گردشگران باشد. منتها هر کجا که میروم، می توانم جديت کنم برای حمایت دوباره به دست آوردن کسب صميميت کارهای محلی. واحد وزن می توانم ارزش خود را برای افرادی که قبل از داخل كردن به مهاجران آمده بود، بدهم. من در مغازه های برج غذایی محلی بساط می خورم و داخل مهمان های کوچک جايگيري دارم. خود می توانم به نفر ابوالبشر و جانور محلی کمک کنم و بله حباب expat. می توانم جديت کنم. و از الحال به بعد، این چیزی است که من خواست دارم اجرا دهم.


تور ارزان آنتالیا


برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 10 مهر 1397ساعت 11:41 توسط فرزین | | تعداد بازدید : 4